Firma Lindab, wiodący producent rozwiązań dla wentylacji i klimatyzacji, wprowadził do swojej oferty nową markę klimatyzatorów TCL. Decyzja o nawiązaniu współpracy ze znanym na całym świecie koncernem TCL to odpowiedź na sygnały płynące z rynku i zapotrzebowanie klientów ceniących dobrą jakość, parametry techniczne i relację jakości do ceny.

Klimatyzatory ścienne Elite to rozwiązanie przeznaczone dla tych inwestorów, którzy poszukują dobrej jakości w przystępnej cenie. W ofercie znajdują się klimatyzatory ścienne Elite XA71 i Elite XA81, wyróżniające się stylowym wzornictwem i wysoką klasą energetyczną urządzeń A++/A+. Jednostki split wyposażone są w szereg nowoczesnych funkcji, które poprawiają komfort użytkowników w klimatyzowanym pomieszczeniu, wśród których znajdują się między innymi: I Feel, I Set, Anti-Cold, Pamięć żaluzji czy Autorestart.

Ponadto w klimatyzatorze zainstalowany został moduł Wi-Fi, pozwalający na zdalne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie. Za pomocą dedykowanej aplikacji internetowej można szybko ustawić pożądane parametry tj.: temperatura, tryb pracy, prędkość działania wentylatorów, czy też ustawić harmonogram działania urządzenia z minutową dokładnością.

Oficjalna prezentacja klimatyzatorów marki TCL odbyła się podczas targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2019 na głównym stoisku firmy Lindab. 

Dowiedz się więcej

Marka TCL

TCL to znany i obecny w 160 krajach chiński koncern produkujący innowacyjne produkty dla branż RTV i AGD oraz HVAC. Koncern posiada 23 instytuty badawcze oraz 22 fabryki produkcyjne (w tym ośrodki w Polsce), które zatrudniają 75 000 pracowników na całym świecie. W 2018 roku marka podpisała kontrakt reklamowy z jednym z najdroższych piłkarzy na świecie, brazylijskim napastnikiem Neymarem JR. Piłkarz tym samym stał się globalnym ambasadorem marki TCL na świecie. Oficjalnym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych TCL na terenie Polski jest Lindab.