Lindab może pochwalić się pierwszym na świecie systemem wentylacyjnym z certyfikatem Eurovent, jedyną w Polsce 10-letnią gwarancją na systemy wentylacyjne, pierwszymi w Polsce KOT-ami na produkty wentylacyjne, a teraz także nowym standardem wykonywania kanałów wentylacyjnych ze stali o grubości 0,5mm.

lindab konkurencja

Po raz kolejny wyprzedzamy oczekiwania i konkurencję. Wprowadzenie kolejnego, podwyższonego standardu dla produktów wentylacyjnych wpisuje się w realizowaną przez naszą firmę, strategię budowy pozycji lidera jakości – podkreśla Piotr Wolak, Prezes Zarządu Lindab. Od wielu lat wytyczamy nowe trendy, podwyższamy standardy a poprzez najwyższą jakość wyrobów oferujemy dodatkowe korzyści naszym partnerom biznesowym i końcowym użytkownikom. Możemy z absolutną pewnością powiedzieć, że jeżeli procesy doboru surowca, produkcji, projektowania, montażu i konserwacji będą przebiegać zgodnie ze Standardem Lindab, dostarczą Państwo swoim Klientom system wentylacyjny o najwyższej jakości, zapewniający optymalny przepływ świeżego i zdrowego powietrza w każdym budynku.

Standard Lindab to znany w branży, wyznacznik zgodności z najwyższymi normami, który jest  potwierdzony deklaracjami, certyfikatami, w tym prestiżowym certyfikatem Eurovent i jedyną na polskim rynku 10-letnią gwarancją producenta.

eurovent gwarancja

10 letnia gwarancja Lindab - szczegóły

Stale rosnące oczekiwania klientów muszą zostać spełnione, szczególnie że wiele parametrów, takich jak średnica rury, grubość blachy i powłoka ocynku może zostać sprawdzonych przy użyciu ogólnodostępnych narzędzi. Inne wymagają jednak specjalistycznych urządzeń pomiarowych, a często nawet kosztownych testów laboratoryjnych. Inwestorzy nie mają więc pewności, czy kolejne partie produkcyjne są wykonane z takich samych surowców, przez co muszą bazować na deklaracjach producentów. Odpowiedzialność za jakość systemów spoczywa wyłącznie na inwestorach, a wiele problemów (biała rdza, odbarwienia lub korozja) może pojawić się dopiero miesiące lub lata po instalacji.

Jako pierwsza firma na polskim rynku wprowadziliśmy bezpłatną 10-letnią gwarancję na wszystkie okrągłe systemy wentylacyjne Lindab i Centrum Klima. Oficjalna gwarancja wystawiana bezpośrednio przez Lindab została doceniona przez inwestorów, architektów, inspektorów budowlanych i odbiorców końcowych gdyż zapewnia naszym partnerom biznesowym dodatkową przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Poprzez stałe udoskonalanie procesów, wykorzystywanie maszyn produkcyjnych światowej klasy, a także zbudowaniu sieci zaufanych dostawców, jesteśmy w stanie produkować najwyższej jakości systemy wentylacyjne z praktycznie 100% powtarzalnością parametrów i uzyskać stałe, niezmieniające się przez lata właściwości stali i powłoki ocynku.

Firma Lindab