Obecność firmy na Forum Wentylacja stało się już tradycją. Podczas tegorocznej edycji w dniach 27-28 lutego 2018 (stoisko nr 46) Lindab zaprezentuje zwiedzającym najnowsze technologie i rozwiązania dostępne w ofercie firmy oraz poczęstuje pyszną kawą przygotowaną przez profesjonalną baristkę.

Już z początkiem roku 2018 Grupa Lindab odniosła duży sukces. Stalowe, okrągłe systemy wentylacyjne Lindab i Centrum Klima jako pierwsze na świecie zostały objęte certyfikatem Eurovent. Podczas targów zwiedzający dowiedzą się, jakie zalety niesie za sobą ten dokument i w jaki sposób może zwiększyć on przewagę konkurencyjną Partnerów firmy.

Na stoisku przewidzieliśmy jeszcze więcej ciekawych testów urządzeń. Goście będą mogli przedyskutować z ekspertami Lindab działanie między innymi takich produktów jak:

Lindab UltraLink 2.0 - udoskonalona wersja ultradźwiękowego urządzenia do pomiaru przepływu i temperatury powietrza w systemach wentylacyjnych. W tym roku urządzenie zostało wyposażone w zintegrowaną przepustnicę i siłownik, co w połączeniu z niezwykle precyzyjnymi pomiarami ultradźwiękowymi otwiera drogę do optymalizacji systemów VAV na nigdy wcześniej niedostępnym poziomie.

 Nowatorski system wentylacji Lindab Pascal Demand Controlled Ventilation (DCV), pozwalający obniżyć zużycie energii nawet o 50% w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań VAV. Prędkość pracy wentylatorów i ustawienia przepustnic zintegrowanych ze skrzynkami rozprężnymi są optymalizowane w oparciu o dane z czujek obecności i temperatury umieszczonych w każdym nawiewniku. Takie rozwiązanie gwarantuje, że w systemie zawsze panuje minimalne ciśnienie niezbędne do efektywnej wentylacji każdego z pomieszczeń.

Urządzenie Lindab LTEST do pomiarów szczelności systemów wentylacyjnych zgodnie z normami dla przewodów okrągłych i prostokątnych.

Kompaktowa centrala Vent-Axia z wymiennikiem przeciwprądowym, która jest standardowo wyposażona w sterownik Wi-Fi. Poprzez intuicyjną w obsłudze aplikację, każde urządzenie mobilne wyposażone w system iOS lub Android może zmienić się w pełnoprawny sterownik.

 

Poza głównym stoiskiem firmę Lindab znajdziemy także w Strefie Projektanta z ofertą profesjonalnego oprogramowania wspomagającego projektowanie oraz na Arenie Technologii.

 

Dowiedz się więcej