Lindab rozpoczyna wiosenny sezon targowy od udziału w branżowym spotkaniu Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja, które w tym roku odbędzie się w dniach 5-6 marca w Warszawie. Na głównym stoisku o numerze 73, firma zaprezentuje premiery i nowości z oferty wentylacyjno-klimatyzacyjnej, a na stoisku nr 169 - najnowsze rozwiązania IT Solutions wspomagające pracę projektantów.

Lindab na „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2019”

Premierowy pokaz na targach będzie miała nowa marka w ofercie firmy – TCL z klimatyzatorami ściennymi serii Elite. Na stoisku pokazane zostaną dwie jednostki wewnętrzne oraz zewnętrzna na ekologiczny czynnik R32. Premiera nowej marki będzie miała piłkarski charakter, gdyż  globalnym ambasadorem TCL jest brazylijski piłkarz Neymar JR.

Kolejna prezentowaną nowością będzie centrala wentylacyjna CompAir, wykonana w najwyższej szczelności obudowy L1 i wytrzymałości D1, o wydajności do 10 700m3/h, która zgłoszona została do konkursu Najciekawszy Produkt 2019.

Wśród nowości ICS (Indoor Climate Solutions) zaprezentowany będzie wyjątkowo lekki i estetyczny nawiewnik liniowy KLN, gwarantujący nawiew dużych ilości powietrza przy minimalnych stratach ciśnienia i niskiej emisji mocy akustycznej.

Odwiedzający stoisko Lindab będą mieli szansę przetestować specjalnie przygotowany na targi, zaawansowany system Pascal – inteligentny i energooszczędny system wentylacji VAV z funkcją optymalizacji pracy centrali wentylacyjnej. W ramach systemu zaprezentowane zostaną: skrzynka rozprężna MBBV ze zintegrowaną przepustnicą tłokową wraz z siłownikiem, układ regulacji z pomiarem przepływu VRU, UltraLink, nawiewniki ze zintegrowanymi czujnikami ruchu, temperatury oraz nawiewnik ze zintegrowanym oświetleniem. Całość systemu będzie zarządzana przez sterownik centralny Regula Master oraz podłączone do niego sterowniki pomieszczeniowe Regula Combi. Pokazane zostaną również metody kontroli klimatu w pomieszczeniu za pomocą czujników temperatury, czujników ruchu oraz czujników CO2

Na stoisku projektowym nr 169 zaprezentowane zostaną rozwiązania informatyczne wspomagające pracę projektantów w ramach programu „Projektuj z Lindab”. Eksperci Lindab udzielą porad, zaprezentują programy doboru i symulacji, biblioteki produktów Lindab, a także programy symulacji warunków wewnętrznych i kalkulacji obciążeń cieplnych i chłodniczych w budynkach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk Lindab!

 

Dowiedz się więcej