LG Electronics zaprosiła grupę swoich Partnerów Biznesowych na niezapomnianą wyprawę do światowej stolicy luksusu - Dubaju.

LG w światowej stolicy luksusu - Dubaju

Wyjazd do najsłynniejszego miasta Emiratów Arabskich to wyróżnienie dla Partnerów firmy LG z Regionu Centrum oraz Południe w uznaniu za owocną współpracę. Uczestnicy wycieczki mogli zobaczyć najpiękniejsze miejsca Dubaju, zaprojektowane przez najgłośniejszych światowych architektów, m. in. Burj Khalifa – najwyższy  wieżowiec świata, skąd ze 124 piętra można było podziwiać wspaniałą panoramę Dubaju.

Ponadto grupa udała się też na wyspę Abu Dhabi gdzie, przebrana w stosowne arabskie – galabije, zwiedziła największy meczet w emiratach arabskich - meczet Szejka Zayeda. Jednym z najmocniejszych punktów wyjazdu była wizyta w parku rozrywki Ferrari World z przejażdżką najszybszym rollercoasterem na świecie: Formula Rossa. Atrakcja pozwala na osiągnięcie zawrotnej prędkości 240 km/h. Poza licznymi rozrywkami był też czas na biznesowe rozmowy, także w mniej oficjalnej formie, jak np. przy zachodzie słońca na pustyni.

Już wkrótce kolejne ciekawe wyprawy z LG, zaraz po wakacjach!

 

Dowiedz się więcej