W odpowiedzi na coraz wyższe wymagania klientów LG wprowadziło na rynek technologicznie przełomowy sterownik ACP 5. Innowacyjne technologie pozwoliły, by model ten zaoferował wyjątkowo inteligentny system zarządzania oraz rozszerzone możliwości i funkcje znacznie zwiększające wydajność operacyjną urządzenia.

LG przedstawia nowy, rewolucyjny technologicznie sterownik ACP 5!

Inteligentny system zarządzania
Kluczowym elementem ACP 5 jest intuicyjna konfiguracja sterowania. Daje ona szansę na monitorowanie stanu pracy, zużycia energii, a przy tym możliwość kontroli warunków działania urządzenia, czyli w skrócie kosztów jego eksploatacji. Użytkownicy nie są zmuszeni do obsługi systemu na miejscu, mogą spokojnie sterować nim zdalnie z komputera, tabletu lub smartfona. A wszystko to z prostym i przyjaznym interfejsem.

ACP 5 pozwala na łatwiejsze zarządzanie do 256 jednostkami wewnętrznymi i innymi urządzeniami na dużym obszarze. Poza zintegrowaną kontrolą wielu jednostek indywidualnie, możliwe jest sterowanie jednostkami jako grupą. Dzięki temu użytkownicy mogą tworzyć wielopoziomowe grupy składające się z kilku stref, pięter i budynków. Ponadto istnieje również możliwość tworzenia niestandardowych grup kontrolnych do obszarów o dużym natężeniu ruchu np. VIP lub pokoje zarządu. Ponadto, rejestrując historię użytkowania, ACP 5 pozwala na szybkie przeglądanie i ocenę wydajności każdej jednostki.

Rozszerzona kompatybilność
Zwiększona kompatybilność sterownika oferuje bardziej wydajną kontrolę i integrację z różnymi produktami HVAC. Ponieważ system zarządzania budynkiem (BMS) jest wbudowany w ACP 5, nie ma potrzeby stosowania dodatkowej bramki BMS, umożliwiającej komunikację z protokołem BMS, BACnet IP i Modbus TCP. Za pomocą połączonych funkcjom ACP 5 z wbudowanym BMS użytkownicy dostają jak dotychczas najbardziej efektywne narzędzie do zarządzania wieloma produktami.

Bardziej efektywne zarządzanie energią
Urządzenie analizuje historię zużycia energii, pomaga w prognozowaniu przyszłego zapotrzebowania na prąd. Jego oprogramowanie symulacyjne pomaga zapobiegać przekroczeniu limitów zużycia w przyszłości. Kompleksowa siedmioetapowa regulacja zapewnia optymalną wydajność, utrzymując zużycie energii na pożądanym poziomie. Dostarczając dalszych istotnych informacji, ACP 5 przekazuje statystyczne dane dotyczące użytkowania podłączonych jednostek wewnętrznych, jak: czas pracy, zużycie energii elektrycznej i gazu. Dzięki inteligentnej funkcji nawigacji energetycznej, ACP 5 oferuje prostą i skuteczną kontrolę, która pozwala obniżyć koszty i zwiększyć oszczędności.

 

Dowiedz się więcej