W ostatnich latach możemy zaobserwować w Polsce rosnący trend ekologicznych i energooszczędnych domów. Coraz częściej wybieramy ciepłe i ekologiczne domy, a standardowe budownictwo idzie w odstawkę w momencie, gdy pojawia się szansa na przyjazny środowisku dom, którego zaletą jest oszczędność.

LG i Zimmermann-Haus - profesjonaliści łączą siły

Zarówno projektowanie, jak również samo budowanie ciepłych i ekologicznych domów łatwiejsze jest, gdy eksperci jednoczą siły. W tym przypadku można być spokojnym. Sprawdzony producent domów prefabrykowanych Zimmermann-Haus rozpoczął współpracę z LG, stawiając na nowoczesne rozwiązania. Profesjonaliści z firmy Zimmermann-Haus znani są z realizacji najwyższej klasy. Ich projekty to nowoczesne, niskoenergetyczne budynki, posiadające 25 lat gwarancji jakości, z których każdy wyposażony jest w pompę ciepła (7kW lub 9kW) LG Split THERMA V.

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich planujących w najbliższym czasie budowę własnego domu, w szczególności tych, stawiających na ekologię oraz co ważne, oszczędność energii. Ta współpraca gwarantuje nabywcom również bezpieczeństwo i komfort, spełniając przy tym plany o wymarzonym miejscu do życia.

 

Dowiedz się więcej