24 czerwca 2017 roku na murawie Fame Sport w Krakowie odbył się pierwszy piłkarski turniej dla Partnerów Biznesowych firmy LG Football CUP 2017. Zwycięzcą została firma ETIS.

W pierwszym turnieju LG Football CUP udział wzięło 10 drużyn z różnych rejonów Polski, rywalizujących ze sobą w dwóch grupach. W półfinałach udział wzięły dwie najlepsze drużyny, a zwycięzcy zmierzyli się ze sobą w finale. Wygraną firmy ETIS poprzedzała zacięta walka i ogromne emocje. Drużyna prowadzona przez kapitana – Leszka Kuczyńskiego zakończyła mecz wynikiem 3:2. Kolejne miejsca na podium zajęły firmy Klimainstal oraz Thermosilesia. Drużyna Thermosilesii pokonała firmę Zio-max wynikiem 3:2. 

Ponadto uhonorowani zostali także najlepszy i najwszechstronniejszy zawodnik, najlepszy strzelec i bramkarz turnieju, Podczas rozrywek dla zawodników i kibiców przygotowano wiele dodatkowych atrakcji, jak np. konkurs umiejętności piłkarskich, piłkarski bilard czy futbol stołowy.

Zwycięska drużyna otrzymała bilety VIP na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 Polska-Kazachstan, który odbędzie się 4 września 2017 w Warszawie na stadionie PGE Narodowy. Organizatorzy zapowiadają już kolejne edycje turnieju. 

LG - sportowe emocje w mistrzowskim klimacie!

 

Dowiedz się więcej