Ukochany dom to także wnętrze z czystym, ogrzanym i dobrze schłodzonym powietrzem.

Przebywając długo w domu, zaczynamy zwracać większą uwagę na samopoczucie swoje i swojej rodziny. Dużo bardziej zależy nam na komforcie termicznym, wygodzie i bezpieczeństwie domowników. Ostatnio sytuacja  epidemiologiczna zmusza nas do długiej izolacji, spędzamy wiele dni w zamkniętych pomieszczeniach. Zauważamy tym samym, że jakość powietrza bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie, wydajność pracy i dobry sen. 

Mikrocząsteczki kurzu i zanieczyszczeń unoszące się mieszkaniach utrudniają swobodne oddychanie, powodują alergię i sprawiają, że nasz komfort życia jest zdecydowanie zmniejszony. Dodatkowo, jednym z najważniejszych parametrów wpływających na swobodę i wygodę, jest niezaburzony komfort termiczny i dostosowanie temperatury otoczenia do własnych potrzeb. 

klimatyzator i oczyszczacz w domu

Już się nie musisz martwić złym stanem powietrza, temperaturą czy zanieczyszczeniami na zewnątrz. 

2w1. Klimatyzator i Oczyszczacz Powietrza

Wychodzą naprzeciw tym dwóm zmiennym, firma LG stworzyła wyjątkowy produkt, który łączy w sobie cechy klimatyzatora z funkcją oczyszczania powierza. LG DUALCOOL z oczyszczaniem powietrza to klimatyzator, który dzięki wyjątkowej technologii i zastosowaniu najnowocześniejszych filtrów, pozwala na skuteczne usuwanie mikrocząsteczek kurzu i pyłu, docierając do najmniejszych zakamarków pomieszczenia.

klimatyzator i oczyszczacz powietrza

DUALCOOL to gwarancja domu ciepłego w zimę, chłodnego w lato i zdrowego powietrza cały rok. 

LG DUALCOOL pozwala równocześnie na skuteczne chłodzenie i grzanie, zgodnie z naszymi preferencjami i aktualną porą roku. 

czyste powietrze przez cały rok

Dzięki aplikacji mobilnej ThinQ możesz sterować funkcjami swojego klimatyzatora w dowolny sposób, dokładnie z tego miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. Zdalnie możesz monitorować stan powietrza w czasie rzeczywistym oraz przeglądać historię pomiarów. Czy to nie świetne rozwiązanie? 

Czyste, świeże powietrze i ulubiona temperatura sprawią, że pobyt w domu stanie się przyjemnością. Warto o tym pomyśleć na przyszłość, zdecydowanie teraz w trakcie przedłużającej się izolacji, gdy dom stał się naszą twierdzą i wszystkim nam zależy najbardziej na własnym komforcie. 

 

Karolina Kalinowska LG

 Karolina Kalinowska

 AS Product Marketing Manager
 LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji o produkcie