Panasonic Heating and Cooling dokonał prezentacji udoskonalonej konsoli podłogowej typu G1, skierowaną dla systemów klimatyzacyjnych VRF. Będą one dostępne w standardzie z technologią oczyszczającą powietrze nanoe X.

konsola podłogowa g1 panasonic

Konsola podłogowa G1 dzięki połączeniu z systemem nanoe X oferuje korzyści użytkownikom budynków mieszkalnych oraz komercyjnych. Technologia nanoe X eliminuje prawie 100% alergenów, wirusów, pleśni i bakterii, co wpływa na zdrowsze środowisku w pomieszczeniach. Pozwala też na usunięcie nieprzyjemnych zapachów i pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry.

Konsolę podłogową typu G1 charakteryzuje dwukierunkowy nawiew powietrza. Pozwala on na utrzymanie temperatury w całym pomieszczeniu, co zapewnia komfort w trybie ogrzewania i chłodzenia. Dodatkowym atutem urządzenia jest cicha praca – 29dB.

W utrzymywaniu czystości pomaga funkcja samooczyszczania, która włącza się 90 minut po zakończeniu pracy. Jej czas pracy można ustawić z wyprzedzeniem, dzięki pilotowi. W trakcie samooczyszczenia strumień powietrza jest skierowany do góry, tak by powietrze nie było nawiewane w kierunku ludzi.

Konsolę podłogową G1 można w łatwy sposób dopasować do każdego pomieszczenia. Dzięki głębokości jedynie 207 mm pasuje do wielu wąskich miejsc. Jest to więc alternatywa dla wielkogabarytowych tradycyjnych grzejników.

więcej informacji