Zakończył się cykl wiosennych spotkań dla Autoryzowanych Instalatorów Junkers-Bosch. Marka stawia na digitalizację swoich produktów i usług. W czasie spotkań wyróżniono także najlepszych instalatorów tytułem – Lider Instalacji 2019.

Koniec cyklu spotkań instalatorów Junkers-Bosch!

 Fot. Junkers-Bosch

Kluczowym tematem spotkań były najnowsze rozwiązania technologiczne w branży grzewczej. Uczestnicy mieli szansę nie tylko posłuchać o obecnych trendach w tym obszarze, ale także przetestować mobilne narzędzia, które obecnie wykorzystywane są w wielu urządzeniach Junkers-Bosch. Instalatorzy zapoznali się również z nowościami produktowymi. Między innymi nową linią gazowych przepływowych podgrzewaczy wody Junkers Hydro, dwufunkcyjne kotły kondensacyjne Bosch Condens 7000i, kotły Cerapur 2200 czy system ochrony instalacji grzewczej Bosch D3.

W ramach spotkań zaprezentowano również szereg rozwiązań zarówno dla użytkowników końcowych, jaki i profesjonalistów, które niezwykle ułatwiają życie. Jako przykład warto wskazać system sterowania Bosch EasyControl, który umożliwia sterowanie pracą kotła grzewczego oraz instalacją ogrzewania i c.w.u. poprzez bezprzewodową komunikację z elektronicznymi głowicami termostatycznymi na grzejnikach. Regulator CT200 o nowoczesnym designie gwarantuje zwiększenie sezonowej efektywności energetycznej systemu ogrzewania nawet o 5%. W ten sposób, uzyskanie idealnej temperatury w pomieszczeniach jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Spotkania były też zapowiedzią kolejnych nowości, które trafią na rynek jeszcze w tym roku.

 

Dowiedz się więcej