Firma FRAPOL jest dostawcą systemu klimatyzacyjno- wentylacyjnego na liczne pomieszczenia szpitalne, niektóre o bardzo surowych wymogach dotyczących jakości powietrza.

Kolejna realizacja firmy FRAPOL - Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.
Dostarczonych zostanie w 4 etapach łącznie 53 zaawansowanych technologicznie central, w wykonaniu standardowym (7 sztuk), higienicznym (14 sztuk) oraz cleanroom (32 sztuk), o łącznym wydatku powietrza ponad 242 000 m3/h. Większość z nich posiada odzysk ciepła za pomocą wymienników glikolowych, pozostałe wymienników krzyżowych. Urządzenia posiadają funkcje wysokowydajnej filtracji, chłodzenia a także grzania, całość zgodnie ze wszelkimi wymogami.

Centrale higieniczne firmy FRAPOL posiadają Atest Higieniczny nr HK/B/0757/01/2013, a centrale serii CleanRoom wykonane są w oparciu o standardy DIN 1946-4.

RealizacjaRealizacja
Komentarze

  • ....

    Podpisuję się pod przedmówcą. 'jest dostawcą'... szkoda, że nie wspomnieli, że jest również wykonawcą. Gdyby nie ten fakt, to zapewne nic by tam nie dostarczyli. Niedługo wszyscy się odwrócą od firmy która na każdej płaszczyźnie jest konkurencją dla swoich własnych klientów. Producent, generalny wykonawca i wykonawca. brawo.

  • Znowu jako wykonawca

    Tak ale ponownie są generalnym wykonawca. nikt nie wygra z firma która wykonuje generalnie instalacje i produkuje na realizowane przez siebie inwestycje. ich cena "zabija" każdego wykonawce.