KLIMAT SOLEC Sp. z o.o. - logo

KLIMAT SOLEC Sp. z o.o.

Nadborna 2a
86-050 Solec Kujawski
KLIMAT SOLEC oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych, a w szczególności:

- projektowanie, montaż oraz serwis nowych instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania łącznie z instalacjami towarzyszącymi oraz pełną automatyką,

- modernizację oraz naprawę istniejących sieci w celu optymalizacji kosztów,

- produkcję pełnej gamy elementów wentylacyjnych pod marką KLIMAT PRO.

- produkcję elementów oddymiających pod marką KLIMAT PRO.

KLIMAT SOLEC kładzie szczególny nacisk na jakość swoich usług i w tym celu wciąż ulepsza oferowane rozwiązania. Firma jest w stanie obsługiwać realizacje o dowolnym rozmiarze oraz stopniu skomplikowania.

KLIMAT SOLEC działa zgodnie ze standardami ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 18001. W swojej działalności zawsze kieruje się etyką, od lat jest członkiem Stowarzyszenia Polska Wentylacja oraz Business Center Club.

Świadczone usługi:

Projektowanie i wycena
Dział Projektowania i Wycen zajmuje się opracowywaniem dokumentacji z zakresu wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania wraz z pełną automatyką.

Realizacja
Realizacja zadań inwestycyjnych obejmuje kompleksową dostawę wyposażenia z zakresu oferowanych usług wraz z montażem.
Dostarczony asortyment pochodzący z własnej produkcji oraz praca wyspecjalizowanych i doświadczonych grup montażowych gwarantują konkurencyjność cenową i terminową, a także pozwalają na dużą elastyczność podczas realizacji inwestycji.

Serwis
Grupy serwisowe świadczą usługi gwarancyjne i pogwarancyjne dla wykonanych instalacji.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KLIMAT SOLEC Sp. z o.o. jest właścicielem marki KLIMAT PRO - marki elementów dla wentylacji i oddymiania, oferującej w szczególności:

• elementy oddymiające,
• elementy prostokątne,
• elementy kołowe,
• przewody elastyczne,
• elementy końcowe (kratki, nawiewniki, anemostaty, skrzynki rozprężne),
• elementy dachowe i ścienne,
• tłumiki akustyczne,
• przepustnice,
• okapy wentylacyjne,
• inne (króćce, ramka z siatką, kołnierz, drzwi powietrzno-szczelne).

W ofercie znajdują się produkty z blachy ocynkowanej, kwasoodpornej oraz czarnej spawanej. Dodatkowo część produktów w standardzie malowana jest proszkowo, a inne na indywidualne życzenie klienta mogą zostać pomalowane proszkowo lub na mokro. Oprócz tak szerokiej gamy elementów KLIMAT PRO oferuje również niestandardowe wymiary i kształty poszczególnych produktów wynikające z indywidualnego projektu otrzymanego od klienta, a także produkty w różnych klasach szczelności.

Ciekawą pozycją w ofercie KLIMAT PRO jest system przewodów i kształtek oddymiających. Elementy oddymiające wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej i nie wymagają stosowania dodatkowej izolacji. Oferowane produkty zapewniają spełnienie warunków szczelności ogniowej oraz dymoszczelności. Wydłużenia kanałów spowodowane działaniem wysokiej temperatury podczas pożaru kompensowane są poprzez zastosowanie specjalnie zaprojektowanych kompensatorów.