Nowy system po raz pierwszy zaprezentowany został na tegorocznej edycji targów ISH przez firmę Purmo, należącą do koncernu Rettig ICC, który jest największym producentem systemów grzewczych na świecie. Innowacyjny system Cleverfit oficjalnie wchodzi na polski rynek, jednak w czym tkwi ta wyjątkowość? Przede wszystkim stworzony został on z myślą instalatorach.

Już jest! System rurowy nowej generacji Purmo Cleverfit na polskim rynku.


Ogólnym założeniem nowego systemu rurowego jest szeroko pojęty uniwersalizm. System, który składa się z rur nowej generacji, pełnej gamy kształtek wykonanych z mosiądzu i tworzywa PPSU oraz kompletu specjalistycznych narzędzi, stworzony został z myślą o stosowaniu go zarówno w nowych instalacjach, jak i przy renowacji istniejących już. Zaletami odróżniającymi Cleverfit od podobnych produktów na rynku są jego trwałość i uniwersalność. System znajduje szerokie zastosowanie w instalacjach ogrzewania i chłodzenia (np. w przypadku ogrzewania podłogowego lub podłączania grzejników). Równie dobrze sprawdza się w instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej, a także wody pitnej, co poświadcza niemiecki certyfikat DVGW i atest higieniczny PZH. Trwałość komponentów systemu Purmo Cleverfit potwierdzono dodatkowo licznymi badaniami i restrykcyjnym monitoringiem na kolejnych etapach produkcji.

Wszystkie elementy systemu Cleverfit podlegają 10-letniej gwarancji. Producent gwarantuje też ubezpieczenie aż do 1 000 000 euro, które pokryje wszystkie koszty związane z wymianą wadliwych elementów instalacji oraz likwidacją zniszczeń powstałych  w skutek defektu produktu pod warunkiem zakupu oryginalnych produktów Purmo.

 


Zobacz też:

Łączenie rur bez lutowania metodą Vulkan Lokring.

Jak stosować system bezlutowych złączek Vulkan Lokring w małej technice chłodniczej.