OXeN to bezkanałowa jednostka grzewczo-wentylacyjna z odzyskiem ciepła. Produkt został zaprezentowany na światowej wystawie EXPO 2015 w Mediolanie. Charakteryzuje się on wysoką sprawnością odzysku ciepła, dzięki zastosowaniu dwóch aluminiowych krzyżowych wymienników ciepła odpornych na korozję.

Jednostka grzewczo-wentylacyjna z odzyskiem ciepła OXeN od FLOWAIR na Wystawie Światowej EXPO 2015 w Mediolanie.

W ramach trwającego właśnie Tygodnia Pomorskiego (1 - 7 czerwca br.), pokazywana będzie wystawa  „Smak Przedmiotu”, a jednym z 12 przedmiotów, reprezentujących prace pomorskich projektantów jest właśnie OXeN – urządzenie do wentylacji bezkanałowej z odzyskiem ciepła.

OXeN zapewnia wentylację nawiewno – wywiewną z odzyskiem ciepła. Jednostka nie wymaga prowadzenia jakichkolwiek dodatkowych kanałów rozprowadzających powietrze czy montażu specjalistycznej automatyki. I na tym polega jego innowacyjność. To urządzenie kompaktowe od razu gotowe do pracy. Jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów przemysłowych lub budynków użyteczności publicznej, które wymagają energooszczędnego i niezawodnego systemu wentylacji bez prowadzenia instalacji kanałowej.

OXeN firmy FLOWAIR to dotychczasowy zwycięzca i laureat takich nagród jak Reddot, iF, czy Dobry Wzór. Był nagradzany nie tylko za estetyczny wzór i wygląd, ale także za najwyższą jakość, ergonomię i swoją funkcjonalność. Wykorzystywanie technologii, która jest dostosowana do potrzeb użytkowników to znak rozpoznawczy FLOWAIR. 


Zobacz też:

Promocja OXeN.

Bezkanałowa wentylacja z odzyskiem ciepła OXeN.