Dyrektor Działu Klimatyzacji w firmie LG Electronics, Jarosław Jóźwiak otrzymał prestiżowy tytuł Super Sprzedawcy oraz Dyrektora Sprzedaży Roku 2016.

Podczas warszawskiej Gali Finałowej VIII edycji Konkursu Polish National Sales Awards wręczono nagrody dla najlepszych profesjonalistów w sprzedaży. Konkurs ma zapewnić promocję dobrych praktyk sprzedażowych. Tegoroczna edycja minęła pod hasłem: ”sprzedaż przyszłości oparta o talenty”. Uroczysta gala prowadzona przez Elżbietę Pełka, Prezes Polish National Sales Awards oraz aktora Jacka Rozenka zgromadziła ponad 200 gości. Wśród uczestników znaleźli się prezesi i dyrektorzy organizacji sprzedażowych, partnerzy, przedstawiciele świata nauki oraz organizacji biznesowych.

 


To już ósma edycja konkursu PNSA, w której nagrodzono 15 laureatów i 26 wyróżnionych w 18 kategoriach. Decyzją Zarządu PNSA oraz Kapituły Sędziowskiej Jarosław Jóźwiak - Dyrektor Działu Klimatyzacji LG Electronics - został uhonorowany aż dwoma tytułami Super Sprzedawcy oraz Dyrektora Sprzedaży Roku 2016. Wpływ na decyzję komisji miały nie tylko imponujące wyniki sprzedażowe, ale również nowatorska i skuteczna strategia sprzedażowo-marketingową na wyjątkowo konkurencyjnym rynku klimatyzacyjnym.


Polish National Sales Awards to prestiżowe przedsięwzięcie sektora sprzedaży w Polsce. Gala ma na celu promowanie dobrych praktyk i najwyższych standardów etycznych oraz nagradzanie najlepszych profesjonalistów w branży. W skład komisji sędziowskiej wchodzą doświadczeni praktycy sprzedaży, a laureaci wybierani są dzięki unikalnej metodologii w dwuetapowym procesie oceny. Nagrodzeni muszą się wykazać nie tylko najlepszymi wynikami, ale także umiejętnością pracy zespołowej, kreatywnością i innowacyjnością oraz etyką postępowania.


– Gala jest prawdziwym świętem sprzedaży. Fakt, że zainteresowanie Konkursem jest tak duże, jest dla nas potwierdzeniem tego, że kwestia etyki i dobrych praktyk w sprzedaży staje się priorytetem. Dlatego nagradzamy liderów, którzy stają się przykładem dla swoich współpracowników – twierdzi Elżbieta Pełka.

– Jestem niezmiernie dumny, że nasz kolega Jarosław Jóźwiak został doceniony również poza strukturami korporacji LG przez wybitne grono komisji PNSA. – powiedział Zbigniew Zduleczny Wiceprezes w LG Electronics Polska. - Strategia sprzedaży prowadzona przez niego od wielu lat przynosi spektakularne efekty, co roku generując wysokie wzrosty sprzedaży. Jeszcze raz serdecznie gratuluję. – dodał.


Kategoria Super Sprzedawca Roku

  • Jarosław Jóźwiak / LG Electronics Polska – Laureat
  • Anna Chojnacka / Totalizator Sportowy Sp. z o.o. – Wyróżnienie
  • Paweł Skotnicki / Aviva – Wyróżnienie

 

Kategoria Dyrektor Sprzedaży

  • Jarosław Jóźwiak / LG Electronics Polska – Laureat
  • Mariusz Rejno / Coca Cola HBC Polska Sp. z o.o. – Wyróżnienie
  • Roman Kornik / Orange Polska S.A – Wyróżnienie

 Dowiedz się więcej

Źródło: LG Electronics


Komentarze

  • klimatyzator

    Dyrektor Sprzedaży Roku - no to moje gratulacje. Rzeczywiście Pan dyrektor musi być super sprzedawcą, bo co roku już w maju nie można zamówić klimatyzatora LG i co roku nie wiedzą kiedy będą w sprzedaży. Życzę sukcesów i dalszego samozadowolenia...