Polski producent i dostawca standardowych oraz specjalistycznych urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych, firma KLIMOR po raz drugi została laureatem prestiżowego tytułu „JAKOŚĆ ROKU 2016” w kategorii PRODUKT.

Wyróżnienie to jest potwierdzeniem najwyższej jakości produktów marki KLIMOR oraz wyrazem uznania dla stosowanych przez producenta praktyk biznesowych. Program certyfikacji firm powstał z inicjatywy niezależnej Fundacji Qualitas - członka The European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli. Fundacja wyłania wśród nominowanych przedsiębiorstwo, dla którego wysoka jakość produktów, oparta na innowacyjnych i ekologicznych rozwiązaniach, wyznacza cel dalszego rozwoju i strategii biznesowej.

Nagrodzonym produktem firmy KLIMOR było innowacyjne rozwiązanie materiałowe, oparte na powłoce cynkowo-magnezowej ZM. Metaliczna warstwa zapewnia długotrwałą ochronę powierzchni w zakresie wielu zastosowań. Precyzyjna analiza wpłynęła także na zastosowanie układów z hybrydowym odzyskiem ciepła w centralach KLIMOR. Dzięki temu znacznie zmniejszono koszty eksploatacyjne, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego komfortu powietrza w pomieszczeniu. 

- Tytuł „ JAKOŚĆ ROKU” to dla nas szczególne wyróżnienie, potwierdzające jakość produktów, a także ścieżkę słusznie obranej strategii biznesowej. Na wszystkich etapach działalności organizacji, w trosce o najwyższy poziom jakości produktów, konsekwentnie realizujemy szereg wymogów stawianych przez krajowe i europejskie normy, czyniąc naszą ofertę jeszcze bardziej konkurencyjną. – podkreśla Marek Kupiec, Dyrektor Naczelny w firmie KLIMOR. 

 

Dowiedz się więcej

 

Eksperci z Fundacji Qualitas, na podstawie przeprowadzonego audytu, już drugi raz z rzędu docenili firmę KLIMOR. Prestiżowy tytuł przyznawany jest po ocenie poziomu jakości produkowanych urządzeń, zbadaniu zastosowanych innowacyjnych oraz proekologicznych rozwiązań, a także zweryfikowaniu kluczowych procesów podejmowanych w głównych obszarach działalności przedsiębiorstwa.

- Dzięki pracy doświadczonego zespołu, nasza firma jest merytorycznym i wiarygodnym partnerem, z czego jesteśmy dumni. Ufamy, iż przyznany nam tytuł „JAKOŚĆ ROKU 2016”, w kategorii PRODUKT jeszcze bardziej potwierdza nasz profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość ofertowanych przez nas produktów  - podsumowuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 28 marca br. w Katowicach. W tegorocznym kongresie pod hasłem przewodnim: „Jakość w praktyce”, udział wzięło blisko 200 uczestników, w tym gości z Polski i z zagranicy.