Czego możemy spodziewać się podczas targów? Jest to miejsce, gdzie masz do czynienia z najnowszymi produktami i technologiami, światowymi trendami w zakresie systemów wodno-kanalizacyjnych, saun i basenów, rozwiązań grzewczo-chłodniczych; wewnętrznych instalacji sanitarnych, a także konferencje i spotkania z ekspertami branży – to tylko część atrakcji pierwszej polskiej edycji Aqua-Therm Warsaw.

Gotowy na pierwszą polską edycją  Aqua-Therm Warsaw?

Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 16-18 września 2015 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, równolegle z największymi w regionie targami budowlano-wnętrzarskimi Warsaw Build 2015.

Aqua-Therm Warsaw, to pierwsza polska edycja jednego z najważniejszych na świecie spotkań branży HVAC, sanitarnej i związanej z basenami, realizowana w formule B2B z udziałem architektów, deweloperów, inwestorów, firm dystrybucyjnych a także instalatorów, specjalistów chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania.

Podczas wrześniowych spotkań eksperci i profesjonaliści będą mieli okazję poznać trendy i najnowsze produkty, takie jak wodomierze, sauny, systemy irygacyjne, części hydrauliczne; piece grzewcze, kotły czy bojlery, a także komponenty do klimatyzacji i wentylacji – zarówno rodzimych jak i zagranicznych producentów. Innowacyjne rozwiązania zaprezentują firmy z Polski, Włoch, Turcji, Chin, Litwy i Ukrainy, wśród nich m.in. litewska Stropuva − producent kotłów stałopalnych o bardzo wysokiej sprawności, czy turecki Dizayn − właściciel ponad stu patentów w dziedzinie technologii sanitarnych.

Spotkaniom targowym towarzyszyć będą dyskusje na temat najistotniejszych zagadnień branżowych. Drugiego dnia targów (17 września 2015 r.) odbędzie się XIII Kongres INSTALEXPO, poświęcony przełomowym technologiom i kierunkom rozwoju rynku instalacji w Polsce. W programie panele dyskusyjne z udziałem ekspertów z NFOŚiGW, Politechniki Wrocławskiej i gości, a także uroczyste rozstrzygnięcie konkursu o statuetkę „Złotego Instalatora” dla najlepszych wyrobów w polskiej branży instalacyjnej.

Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronach ww.aquatherm-warsaw.com lub www.warsawbuild.pl.


Informacje praktyczne:

Miejsce Targów:     Warszawskie Centrum EXPO XXI ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa

Godziny otwarcia:    
16 września 2015, godz. 10:00-16:30 (spotkania profesjonalistów)
17 września 2015, godz. 10:00-16:30 (spotkania profesjonalistów)
18 września godz. 2015 10:00-15:00 (dzień otwarty)

Więcej informacji na stronie ww.aquatherm-warsaw.com