1 marca 2016 roku rozpocznie się kolejna, 14. edycja, największych targów branżowych w Polsce - Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2016. Po zeszłej edycji, która odbyła się centrum targowym MT w Warszawie, organizatorzy postanowili nie zmieniać lokalizacji i ponownie zorganizować tam FWSK 2016.

1-2 marca 2016r. to oficjalna data największego spotkania branżowego w Polsce - Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2016.

Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to największa w Polsce specjalistyczna impreza dedykowana branży, w której udział biorą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelni technicznych oraz studenci - przyszli inżynierowie. Targi połączone są  z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów.

Forum to:

· Spotkanie całej branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej - w edycji 2015 udział wzięło ponad 4100 profesjonalistów z 18 krajów
· Prezentacja oferty liderów rynku
· Promocja nowych produktów – w czasie Forum organizowany jest Konkurs Najciekawszy Produkt
· Strefa prezentacji – Arena Technologii, w której zaprezentowane zostaną pompy ciepła i sekcyjne centrale wentylacyjne
· 2-dniowe, dostępne dla wszystkich odwiedzających, wykłady i prezentacje
· Platforma nawiązywania nowych kontaktów

Tegoroczna edycja targów zgromadziła 151 wystawców z Polski i z zagranicy, wystawcy oraz odwiedzający wzięli udział w 68 prezentacjach podczas dwudniowych seminariów, a w Konkursie Najciekawszy Produkt 2015 zwyciężyły produkty firm: Klima-Therm, Harmann, Darco.

 

Sprawdź szczegóły targów FWSK 2016