Każdy Dostawca produktów firmy Danfoss obchodził swój dzień 28 stycznia br. podczas spotkania w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Na tą uroczystość zaproszono 120 strategicznych dostawców z całego świata. A co było celem takiego spotkania?

 

 

Celem spotkania było przedstawienie ogólnej sytuacji finansowo-ekonomicznej firmy Danfoss, strategii rozwoju oraz miejsca kluczowych dostawców w tym procesie. Adam Jędrzejczak, Prezes Danfoss Poland zapoznał uczestników z oczekiwaniami klientów wobec Danfoss, które to przekładają się na dostawców.

Strategią Danfoss jest rozwój. Istotną rolę w osiągnięciu tego celu odgrywa współpraca z kluczowymi dostawcami, którzy spełniają oczekiwania związane z najwyższą jakością” – powiedział Adam Jędrzejczak.


Zobacz wywiad z Prezesem Adamem Jędrzejczak

 

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Danfoss reprezentujący funkcje związane z działalnością operacyjną, którzy podkreślali konieczność terminowych dostaw oraz niezawodnych jakościowo. V-ce Prezes Zakupów, Torben Pedersen zapoznał uczestników z globalną strategią zakupową, w której najważniejszym elementem jest zacieśnianie współpracy z wybranymi dostawcami, którzy będą w stanie sprostać wysokim wymaganiom firmy Danfoss i wykażą możliwości rozwoju w nowych technologiach i na nowych rynkach.

Z kolei Kim Fausing, Dyrektor Operacyjny Danfoss A/S wskazywał na wymagania płynące z rynku dotyczące szybkich reakcji, wysokiej elastyczności oraz partnerstwa w rozwijaniu nowych produktów.

Firma Danfoss od wielu lat jest strategicznie skoncentrowana na konsolidowaniu współpracy biznesowej z preferowanymi dostawcami. Umożliwia to nawiązywanie ścisłego partnerstwa oraz osiąganie synergii we wszystkich segmentach Danfoss. Spotkanie to było także okazją do podziękowania za dotychczasową współpracę.

Sprawdź ofertę Danfoss

Podczas konferencji nagrodzono także dostawców, którzy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju firmy Danfoss. Nagrody przyznano w pięciu kategoriach: wartość dodana, jakość dostaw, terminowość, najlepszy dostawca roku w obszarze produktów pośrednio produkcyjnych oraz najlepszy dostawca roku w obszarze produktów bezpośrednio produkcyjnych.