Właśnie zakończyliśmy tegoroczne największe spotkanie branży HVACR. Przez 2 dni można było zwiedzić stoiska 172 Wystawców, którzy znajdowali się na dwóch halach. Dodatkowo uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w dwudniowych Seminariach, wykładach, prezentacjach wystawców, warsztatach projektanta, warsztatach chłodniczych oraz Akademii BIM.

Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2016 zakończone. Podsumowanie 14.edycji Targów.

Tegoroczna edycja obfitowała w kilka nowości. Jednak najważniejszym, choć była to druga edycja, była Gala podczas której wręczono nagrody Pascal, Delta oraz nagrody specjalne zarządu Stowarzyszenia Polska Wentylacja.

Zobacz kto zwyciężył


Nagroda Pascal skierowana została do biur projektowych za innowacyjne rozwiązania, a do firm za ich wierzytelność w branży. 

Druga nagroda to Delta. Z założenia ma ona charakter biznesowy. Tutaj wzięto pod uwagę te firmy, które wykazały przynajmniej 5% wzrostu obrotu. Nagroda została przyznana w trzech kategoriach:
- firmy, które są na rynku nie dłużej niż 10 lat
- firmy, które są na rynku od 11 do 21 lat
- firmy, które są na rynku dłużej niż 21 lat


Jeśli chodzi o ostatnią nagrodę - specjalną, przyznana ona została osobom, które dzięki swojej działalności wyróżniły się w branży HVACR. 
 
Drugi dzień targów to rozwiązanie konkursu na Najciekawszy Produkt 2016 w dwóch kategoriach: wentylacja, klimatyzacja. Zwiedzający wystawę wybierali najciekawszy ich zdaniem produkt. Każdy zwiedzający dysponował jednym głosem. Tegorocznymi laureatami byli:

Kategoria Wentylacja
Zwyciężyła modułowa centrala MCKS z wielostopniowym odzykiem ciepła firmy Klimor. 


Kategoria Klimatyzacja
Zwyciężyła system VRV IV-I firmy Daikin.
 

Na sam koniec chcielibyśmy wszystkim podziękować za odwiedzenie naszego stoiska, za wspólną rozmowę, opinie. Już teraz zachęcamy do spotkania za rok!

 

 

GALERIA (uzupełniana na bieżąco):