Rok 2017 jest dla Firmy Bartosz momentem przełomowym. Po ponad 26 latach działalności BARTOSZ zmienia logo. Rewitalizacja logotypu to naturalny efekt zmian, jakie dokonały się w spółce przez cały okres jej działalności.

Firma BARTOSZ z nowym logo!

Zmiana logotypu, ma na celu odświeżenie jego formy oraz naddanie mu lekkości i nowoczesnego charakteru. Jednocześnie firma dołożyła wszelkich starań, by nie zrywać z tradycją i dotychczasowymi osiągnięciami. Nowy logotyp nadal posiada prosty i techniczny charakter, niezmienny jest także jego kolor. Modyfikacji poddany został za to krój liter oraz znak graficzny, który w nowej wersji idealnie prezentuje ofertę, jak i identyfikację z firmą.


Nowa identyfikacja wizualna i hasło, z którym firma wchodzi w nowy rok „Wierni tradycji nieustannie zmierzamy do nowoczesności”, są kolejnymi krokami w stronę dalszych zmian wprowadzanych w obrębie działalności spółki. Celem tych działań jest dostarczenie urządzeń najwyższej jakości oraz nowoczesnych technologii, biorąc przy tym pod uwagę relacje z otoczeniem. 


Firma Bartosz działa na rynku od 1990 roku. Początkowy okres działalności firmy minął pod znakiem dystrybucji pomp do wody oraz urządzeń z dziedziny ciepłownictwa i automatyki. Z biegiem lat firma rozpoczęła produkcję urządzeń bezpośrednio związanych z wodą, były to zestawy hydroforowe, przepompownie ścieków oraz systemy uzdatniające wodę. Wszystkie systemy sterowane były dedykowanymi układami automatyki własnej produkcji. Ważnym krokiem w rozwoju firmy Bartosz było rozszerzenie oferty o produkcję spiralnych wymienników ciepła oraz zestawów i central wentylacyjnych. Nowe produkty sprawiły, że dotychczasowy logotyp ze znakiem graficznym przedstawiającym kroplę wody stał się nieaktualny. Firma od lat z sukcesem współpracuje z wieloma renomowanymi firmami w całym kraju.

 

Dowiedz się więcej o firmie Bartosz