W dniach 7-9 października 2015r. klienci Mitsubishi Electric mieli okazję odwiedzić szkocką fabrykę, gdzie produkowane są urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła ME. Jednak na uczestników również czekały inne atrakcje zorganizowane przez producenta.

Fabryka w Livingston w Szkocji, a w niej zwiedzający klienci Mitsubishi Electric.

Uczestnicy wyjazdu mieli okazję zwiedzić stadion piłki nożnej w Glasgow, co więcej, brali oni udział w meczu eliminacyjnego Mistrzostw Europy w piłce nożnej France 2016 - Szkocja-Polska.

Na wyjazd, którego celem było przede wszystkim zaprezentowanie fabryki urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła Mitsubishi Electric zaproszeni zostali Klienci polskiego oddziału firmy, którzy wzięli udział w programie motywacyjno-promocyjnym ”Zadbaj o wynik i dołącz do pierwszego składu”. Akcja trwała w dniach 22 czerwca – 22 września 2015 roku. W promocji nagradzano firmy, które osiągnęły najlepsze wyniki zakupu urządzeń Mitsubishi Electric. Wyjazd do fabryki był dla 15 firm nagrodą główną.

W fabryce w Livingston goście mieli okazję obejrzeć proces produkcji urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła Mitsubishi Electric. Na własne oczy mogli przekonać się o najwyższych standardach towarzyszących produkcji urządzeń Mitsubishi Electric. Klienci obejrzeli etapy powstawania urządzeń kasetonowych, kanałowych oraz jednostek zewnętrznych do pomp ciepła ECODAN.

Fabryka urządzeń Mitsubishi Electric (LES) w Szkocji jest jednym z czterech zakładów produkcyjnych  firmy. Wszystkie pozostałe zakłady mieszczą się w Azji.