Chemowent-CAD to aplikacja wspomagająca projektowanie chemoodpornych instalacji wentylacyjnych z wykorzystaniem produktów Chemowent.

Chemowent -CADprofi

Można w nim znaleźć:

  • kanały i kształtki o przekroju kołowym; 
  • kanały i kształtki o przekroju prostokątnym;
  • różne typy wentylatorów.

Główne funkcje programu

  1. Chemowent-CAD jest częścią komercyjnego programu CADprofi, dlatego jest profesjonalną,stale rozwijaną aplikacją. 
  2. Program może pracować praktycznie we wszystkich aktualnie używanych wersjach programów CAD,w tym: AutoCAD, AutoCAD LT, Bricscad, Arcadia Intersoft, ZWCAD, progeCAD, GstarCAD, 4M CAD orazw różnych dystrybucjach IntelliCAD. Po zainstalowaniu Chemowent-CAD’a dostępny jest programkonfiguracyjny, który pozwala na automatyczne dołączenie aplikacji do znalezionych systemów CAD.Możliwe jest także odłączenie aplikacji odprogramów CAD, dzięki czemu użytkownik możew dowolnym czasie przywrócić oryginalne nastawyużywanego środowiska. 
  3. W programie Chemowent-CAD zawarty jest kompletelementów pozwalających na wygodne i szybkieprojektowanie instalacji wentylacyjnych.Wszystkie produkty posiadają po kilka widoków,dlatego możliwe jest projektowanie rzutów,przekrojów i innych widoków instalacji. Obiekty Chemowent-CAD są przygotowanew technologii parametrycznej, dzięki czemu blokiwstawione do rysunku posiadają różne właściwościautomatyzujące pracę. Przykładem jest systemautomatycznego dołączania obiektów w technologii„One-click”. Program kontroluje poprawność projektui nie pozwala lub ostrzega projektanta w przypadku,gdy łączone obiekty do siebie nie pasują.

Pobierz program klikając TUTAJ