Bosch Home Comfort uczestnikiem Konwencji Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego
Data publikacji: 11.04.2024
VII Konwencja Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego, organizowana przez Związek Pracodawców Hurtowni Instalacyjno-Grzewczych (ZHI), Grupę Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) oraz Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych (SPIUG) odbędzie się 23 kwietnia w Centrum Prasowym MTP w Poznaniu, pawilon 10. W spotkaniu wezmą udział kluczowi przedstawiciele biznesu i instytucji związanych z branżą HVAC.
Bosch Home Comfort uczestnikiem Konwencji Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego
VII Konwencja Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego odbędzie się 23.04.2024 podczas Targów INSTALACJE w Poznaniu
- Najnowsze trendy w ogrzewnictwie
- Nowe regulacje w UE
- Bieżąca sytuacja w branży i perspektywy jej rozwoju
- Paliwa przyszłości w ogrzewnictwie
Bosch Home Comfort uczestnikiem Konwencji Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego
Dlaczego warto wziąć udział
Konwencja to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w ogrzewnictwie, pozyskania informacji o nowych regulacjach UE i scenariuszach rządu dla branży instalacyjno-grzewczej. W programie Konwencji znajdzie się również omówienie sytuacji w branży i perspektyw jej rozwoju oraz dyskusja na temat wykorzystania paliw przyszłości w ogrzewnictwie.
VII Konwencja Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego to również doskonała szansa na dyskusję z przedstawicielami liderów branży i podsumowanie zmian oraz możliwość poszerzenia sieci kontaktów podczas rozmów kuluarowych.
Bosch Home Comfort – aktywny uczestnik wydarzenia
W panelu Trendy w dystrybucji oraz przyszłość branży 2024-2030, udział weźmie Krzysztof Ciemięga – Dyrektor Regionu Europy Centralnej Bosch Home Comfort Group, który wspólnie z innymi przedstawicielami producentów urządzeń grzewczych i przedstawicielami firm dystrybucyjnych będzie dyskutować nad kierunkami rozwoju technologii w branży HVAC w najbliższych latach. Czy branża będzie koncentrować się na technologii pomp ciepła, czy może jednak będą to układy hybrydowe w różnych konfiguracjach? Jaka jest przyszłość takich rozwiązań w świetle dyrektyw UE? Jak w tych nowych warunkach odnajdą się firmy dystrybucyjne i instalacyjne? W jaki sposób będzie można wzmocnić ich pozycję? Pytań jest wiele, więc panel dyskusyjny zapowiada się niezwykle interesująco.
Rejestracja