Jakość materiałów i precyzja wykonania od zawsze są kluczowymi wartościami, na bazie których rozwijana jest oferta produktowa marki Lindab. Kolejny krok tej strategii to potwierdzenie oficjalnym certyfikatem każdej partii systemów wentylacyjnych, które wysyłane jest do Klientów firmy.

Bezkompromisowa jakość systemów wentylacyjnych potwierdzona certyfikatem.

Od dnia 01.10.2016 r. przy zakupie rur zwijanych RZ, a także uszczelkowych i bezuszczelkowych kształtek wentylacyjnych Lindab mogą Państwo otrzymać oficjalny dokument potwierdzający najważniejsze właściwości mające wpływ na funkcjonowanie i efektywność energetyczną systemów HVAC:

  • gatunek stali,
  • grubość stali,
  • powłoka ocynku,
  • rodzaj uszczelki. 


W dokumencie znajduje się również potwierdzenie zgodności danego elementu z okrągłym systemem wentylacyjnym Lindab o najwyższej klasie szczelności D. 

Rynek budowlany z roku na rok stawia przed wszystkimi podmiotami coraz większe wymagania w zakresie energooszczędności, trwałości i precyzji wykonania. Firma Lindab przekonana jest, że oficjalny dokument potwierdzający najwyższą jakość ich produktów przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo konkurencyjnych cen, zapewni Partnerom istotną przewagę konkurencyjną w walce o najbardziej prestiżowe projekty i wzmocni pozycję marki Lindab jako lidera jakości w branży HVAC.