Firmy osiągające sukces wyróżniają różne czynniki, ale łączy je jedno – zadowolony klient. Niezależnie od branży, jedynie ci, którzy potrafią sprostać wymaganiom klientów, zasługują na miano „zaufanej” marki i osiągają największe zyski. Nie ma wyjątków od tej reguły. Warto o tym pamiętać, szczególnie w branży HVAC, której pracownicy często muszą zadowolić skrajnie różnych klientów.

Ze względu na silną konkurencję na rynku, ogromne znaczenie mają takie kwestie, jak najprostsza instalacja, dotrzymywanie terminów oraz najwyższej jakości konserwacja. Ostatnie, czego potrzebujemy to niezadowolony właściciel lub zarządca nieruchomości. Z perspektywy klienta właśnie rolą instalatora jest stworzenie i utrzymanie systemu łatwego w użyciu, przyjaznego dla środowiska i jednocześnie niezwykle wydajnego.

Nie łatwo zadowolić wszystkich na raz, na szczęście instalatorzy nie muszą zgadywać. Odpowiedź na potrzeby klientów jest bardzo prosta. To niezawodne, łatwe i jednocześnie wygodne w instalacji oraz konserwacji rozwiązanie przyjazne dla środowiska. W skrócie: nie szkodzi środowisku, jest energooszczędne i przyjazne dla portfela klienta, po prostu: LG THERMA V.

THERMA V to system AWHP, zapewniający ogrzewanie, chłodzenie i gorącą wodę. Zasadniczo urządzenia AWHP pełnią podobną funkcję co boiler, ale w praktyce są o wiele wydajniejsze. Z roku na rok, coraz więcej deweloperów decyduje się na instalację tych systemów.

LG THERMA V gwarantuje instalatorom wygodę. Zazwyczaj wprowadzenie systemu HVAC jest długim i skomplikowanym procesem, który wymaga załadunku i rozładunku ciężkiego sprzętu. Tak nie jest w przypadku THERMA V, modele tego typu monoblokowe zapewniają niezwykle łatwą instalację. Ponieważ jednostka wewnętrzna i zewnętrzna są połączone w jeden moduł, system THERMA V Monobloc znacznie ułatwia transport. Ponadto nie ma potrzeby instalowania dodatkowych przewodów czynnika chłodniczego, co ułatwia instalację nawet osobom bez doświadczenia. Co więcej, najnowsze modele monobloku wykorzystujące czynnik chłodniczy R32, są do 10% lżejsze od tych, które pracują na R410A, co nie pozostaje bez wpływu dla samego instalatora.

THERMA V Monobloc jest prosta w konfiguracji, nawet dla monterów kotłów, którzy nie mają doświadczenia w pracy z tego typu systemami. Rozwiązanie LG to prawdziwy przyjaciel instalatorów, pomaga w dotrzymaniu terminów i co istotne, zadowoli każdego klienta. Gdy wszystko jest gotowe do pracy, nieskomplikowany układ modelu i ciągły monitoring operacji sprawiają, że konserwacja jest stosunkowo szybka i bezbolesna. Wystarczy wyjąć trzy śruby, a już uzyskuje się dostęp do pompy wodnej i filtra, a funkcja rejestrowania danych ułatwia sprawdzenie historii operacji i zlokalizowanie źródła problemu.

Instalatorzy rozumieją, że podstawą zaufania klienta jest dostarczenie za każdym razem pełnej informacji na temat urządzenia i zrozumienie jego działania. Oprogramowanie Stellar, o nazwie LG THERMA V Configurator, zapewni menedżerowi instalacji dostęp do informacji, dzięki którym ma jasny obraz tego, co powinien zrobić, jeszcze przed przybyciem na miejsce. Oprogramowanie Configurator nie tylko ułatwia przygotowanie samej instalacji, ale również przedstawia klientom prosty do zrozumienia przegląd procesu konfiguracji, dając im pewność, czego się mogą spodziewać na miejscu.

 

Dowiedz się więcej