1 stycznia 2015 roku to bardzo ważna data dla jednej z firm branży wentylacyjnej-Venture Industries. W 1990 roku Venture rozpoczęło swoją działalność. To, że specjalnością Venture od samego początku stało się produkowanie wentylatorów i różnych akcesoriów ma swoje źródła w działalności siostrzanej firmy - Ventur Tekniska AB, istniejącej w Szwecji od ponad trzydziestu lat.

25-lecie firmy Venture Industries

Z roku na rok Venture Industries poszerza zakres swojej oferty handlowej dodatkowo, skracając terminy dostaw. Firma od samego początku kładzie nacisk na podwyższanie kwalifikacji swoich pracowników, a co za tym idzie, doskonalenie poziomu obsługi Klientów oraz jakość dostarczanych urządzeń. Spełnienie tych warunków sprawia, że firma zmienia i podwyższa cel, do którego nieustanne dąży.

W związku z celebrowaniem 25-tych urodzin Venture przygotowało mnóstwo niespodzianek dla swoich Klientów oraz Sympatyków. 

Pierwszą atrakcją jest przygotowanie konkursu. Konkurs pod nazwą „ The power of AIR” przygotowany został z myślą o aktywnych sympatykach firmy. Do wygrania jest lot w tunelu aerodynamicznym. Możemy zdradzić jedynie, że 3 lutego w Loży VIP Venture Industries na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się rozstrzygnięcie pierwszego etapu konkursu. 

Więcej szczegółów o konkursie podamy później.

Będziemy informować Państwa na bieżąco a firmie Venture życzymy kolejnych, i kolejnych, i kolejnych 25 lat owocnej pracy!