159
145
Schiessl Polska Sp. z o. o.

Schiessl Polska Sp. z o. o.

Schiessl Polska Sp. z o. o. to dzisiaj liczący się na rynku systemów HVACR podmiot z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, mający w swoim portfolio szeroką gamę produktów z segmentu chłodnictwa, klimatyzacji, czynników chłodniczych i pomp ciepła. Dynamika rozwoju i elastyczność w reagowaniu na wymagania rynkowe pozwala na sprawną obsługę Klientów w sieci 13 oddziałów na terenie kraju w oparciu o stałą ofertę magazynową, która obejmuje ponad cztery tysiące wyrobów pochodzących od renomowanych producentów.

Przewaga konkurencyjna Schiessl Polska Sp. z o. o.

 • sieć 13 oddziałów na terenie całej Polski, odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę handlową, realizację zamówień i dostaw
 • kompleksowa dostawa wszystkiego, co niezbędne do zbudowania od podstaw każdej instalacji chłodniczej czy klimatyzacyjnej. Począwszy od automatyki, rur miedzianych, kształtek, materiałów izolacyjnych, czynników chłodniczych i chłodziw, armatury oraz narzędzi serwisowych i przyrządów pomiarowych, a skończywszy na urządzeniach chłodniczych, klimatyzacyjnych i pompach ciepła
 • dostęp do ogólnopolskiej sieci odzysku i regeneracji czynników chłodniczych, koordynowanej przez Fundację Ochrony Klimatu „Prozon”
 • napełnialnia czynników chłodniczych w każdym oddziale Schiessl
 • kadra inżynierów mających wieloletnie doświadczenie praktyczne i gruntowną znajomość najnowszych technologii i trendów w technice chłodniczej, klimatyzacyjnej i pompach ciepła.
 • pomoc i doradztwo w kwestiach technicznych w projektowaniu i budowie efektywnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska instalacji. Kompetentne wsparcie dotyczące zagadnień legislacyjnych
 • magazyn Centralny w Środzie Wielkopolskiej o łącznej powierzchni 7000 m2 z dwoma stacjami napełniania czynników chłodniczych
 • własny transport na terenie kraju samochodami ciężarowymi i dostawczymi
 • platforma zakupowa B2B dostępna dla Klientów Schiessl Polska, którzy znajdują się w firmowej bazie ERP i dokonają rejestracji na stronie www.schiessl24.pl
 • natychmiastowa realizacja zamówienia za pośrednictwem platformy z dostępem 24/7

Bestsellery Schiessl Polska Sp. z o. o.

Apple Pie Pro

Zobacz gdzie kupić
Apple Pie Pro

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense w kolorze czarnym. Wyróżnia się znakomitymi parametrami, wysoką wydajnością oraz klasą energetyczną A++/A+. W trybie grzania może pracować przy drastycznie niskich temperaturach otoczenia sięgających nawet -20°C. W klimatyzatorach tej serii zastosowano generator Hi-Nano, który jest bardzo skuteczną technologią oczyszczania powietrza w walce z SARS-CoV2. Oprócz jonizacji Hi-Nano, klimatyzator dysponuje skutecznie oczyszczającym powietrze filtrem z aktywnym węglem. Opcjonalne sterowanie głosowe.

Energy SE

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense, która charakteryzuje się znakomitymi parametrami, wysoką wydajnością oraz klasą energetyczną A+++/A++. W trybie grzania może pracować przy drastycznie niskich temperaturach otoczenia sięgających nawet -22°C. W klimatyzatorach tej serii wykorzystano generator Hi-Nano, który jest bardzo skuteczną technologią oczyszczania powietrza w walce z SARS-CoV2. Oprócz jonizacji Hi-Nano, klimatyzator dysponuje skutecznie oczyszczającym powietrze filtrem z aktywnym węglem.

Fresh Master

Zobacz gdzie kupić
Fresh Master

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense z funkcją doprowadzania świeżego powietrza i wskaźnikiem stężenia CO2. Seria wyróżnia się doskonałymi parametrami, wysoką wydajnością oraz klasą energetyczną A+++/A++. W trybie grzania może pracować przy bardzo niskich temperaturach otoczenia sięgających nawet -22°C. W klimatyzatorach tej serii wykorzystano generator Hi-Nano, który jest bardzo skuteczną technologią oczyszczania powietrza w walce z SARS-CoV2. Oprócz jonizacji Hi-Nano, klimatyzator wyposażony jest w  skutecznie oczyszczający powietrze filtr 4w1 składający się z Witaminy C, Jonów Srebra, Katechiny i HEPA.

Asortyment Schiessl Polska Sp. z o. o.

Energy Pro

Zobacz gdzie kupić

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense, która charakteryzuje się doskonałymi parametrami, wysoką wydajnością oraz klasą energetyczną A+++/A++. W trybie grzania może pracować przy ekstremalnie niskich temperaturach otoczenia sięgających nawet -20°C. W klimatyzatorach tej serii zastosowano generator Hi-Nano, który jest wysoko skuteczną technologią oczyszczania powietrza w walce z SARS-CoV2. Oprócz jonizacji Hi-Nano, klimatyzator posiada skutecznie oczyszczający powietrze filtr 4w1 składający się z Witaminy C, Jonów Srebra, Katechiny i HEPA.

Jednostki cechuje wysoka jakość wykonania i kultura pracy. Niskie zużycie energii wynika oraz cicha praca wpływają na poczucie komfortu użytkowników. Wbudowany moduł WiFi AEH-W4B1 na zdalne sterowanie pracą urządzenia pomocą smartfonu z dowolnego miejsca na świecie. Idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i niewielkich powierzchniach biurowych. Model przystosowany do pracy w systemach multi-split.

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense, która charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi. Model Wings dostępny jest w 4 różnych wydajnościach chłodniczych. Został dodatkowo wyposażona w nowość - generator zimnej plazmy, który oczyszcza powietrze z pyłów i eliminuje 90% bakterii, pleśni oraz zapachów w ciągu zaledwie dwóch godzin pracy. Ogromną zaletą tego klimatyzatora jest tryb super chichy, którego jednostka wewnętrzna podczas pracy emituje tylko 19 db (A). Wbudowany w standardzie moduł WiFi AEH-W4E1 pozwala na zdalne sterowanie pracą urządzenia za pomocą smartfonu z dowolnego miejsca na świecie. Idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i niewielkich powierzchniach biurowych.

Mini Apple Pie

Zobacz gdzie kupić

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Mini Apple Pie Hisense charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, doskonałą wydajnością i wysoką jakością wykonania. Jednostki cechuje niskie zużycie energii, a cicha praca podnosi komfort użytkowników. Opcja WiFi Ready pozwala przy zastosowaniu modułu AEH-W4E1 na zdalne sterowanie pracą urządzenia za pomocą smartfonu z dowolnego miejsca na świecie. Idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i niewielkich powierzchniach biurowych. Model przystosowany do pracy w systemach multi-split.

Easy Smart

Zobacz gdzie kupić

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense, która charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi. Model Easy Smart będzie dostępny w czterech wersja wydajności chłodniczej - 2.6, 3.4, 5.0, 6.5 kW. Każdy klimatyzator wyposażony będzie w pilot bezprzewodowy, posiadający funkcję SMART, która pozwala na automatyczny dobór parametrów pracy zgodnie z warunkami panującymi w pomieszczeniu. Easy Smart posiada funkcję I feel- inteligentnej kontroli warunków w pomieszczeniu oraz specjalny tryb ogrzewania podtrzymującego +8°C oraz możliwość podpięcia modułu WiFi. Opcja WiFi Ready pozwala przy zastosowaniu modułu AEH-W4E1 na zdalne sterowanie pracą urządzenia za pomocą smartfonu z dowolnego miejsca na świecie.

Jednostki kasetonowe ACT/AUC

Zobacz gdzie kupić

Urządzenia z serii klimatyzatorów inwerterowych Light Commercial Hisense cechują się doskonałymi parametrami i zaawansowaną technologią. Jednostki kasetonowe Hisense to urządzenia wydajne, a zarazem energooszczędne. Klasa energetyczna klimatyzatorów dla trybu chłodzenia to A++, a dla trybu grzania A+. Dodatkową zaletą klimatyzatorów kasetonowych Hisense jest niska emisja hałasu, dzięki czemu mogą być one użytkowane w dowolnym pomieszczeniu - od przestrzeni mieszkalnych, przez pomieszczenia biurowe, aż po przestrzeń handlową i handlowo-usługową.

Urządzenia pracują w oparciu o najnowszy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32. Szeroki zakres wydajności oferowanych modeli AUC i ACT pozwala na precyzyjny dobór urządzenia do rzeczywistych potrzeb użytkownika oraz wydajną pracę w danej przestrzeni. Klimatyzatory kasetonowe mogą współpracować z modułem WiFi.

Jednostki kanałowe ADT/AUD

Zobacz gdzie kupić

Urządzenia z serii klimatyzatorów inwerterowych Light Commercial Hisense cechują się doskonałymi parametrami i zaawansowaną technologią. Jednostki kanałowe Hisense to rozwiązania, które mogą być zabudowywane w suficie podwieszanym, co znacząco wpływa na estetykę oferowanego rozwiązania. Klasa energetyczna klimatyzatorów dla trybu chłodzenia to A++, a dla trybu grzania A+. Dodatkową zaletą jednostek kanałowych jest mała wysokość co ułatwia w ukryciu w przestrzeni międzystropowej.

Urządzenia pracują w oparciu o najnowszy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32. Jednostki mogą współpracować z modułem WiFi co zwiększając możliwości sterowania i programowania pracy. Różnorodność oferowanych rozwiązań pozwala na dopasowanie modelu do wymagań użytkowników powierzchni biurowych, lokali usługowych lub usługowo-handlowym. Nie bez znaczenia dla popularności oferowanych rozwiązań jest ich płaska konstrukcja, dzięki której klimatyzatory kanałowe mogą być praktycznie niewidocznym elementem wyposażenia pomieszczenia. Dodatkowym atutem przemawiającym za wyborem jednostek kanałowych Hisense AUD oraz Hisense ADT jest ich wydajność idąca w parze z energooszczędnością.

Jednostki typu konsola AKT

Zobacz gdzie kupić

Urządzenia z serii klimatyzatorów inwerterowych Light Commercial Hisense cechują się doskonałymi parametrami i zaawansowaną technologią. Jednostki konsolowe przeznaczone są do montażu ściennego. Szczególnie polecane w obiektach, w których spad sufitu uniemożliwia montaż klimatyzatora ściennego jak poddasza. Konsole doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i użytkowych. Klasa energetyczna klimatyzatorów dla trybu chłodzenia to A++, a dla trybu grzania A+. Kompaktowe wymiary porównywalne są z konwencjonalnym grzejnikiem.

Urządzenia pracują w oparciu o najnowszy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32. Jednostki mogą współpracować z modułem WiFi co zwiększając możliwości sterowania i programowania pracy. Klimatyzatory tego typu charakteryzują się się wysoką wydajnością pracy. Atutem jest nowoczesne wzornictwo i funkcjonalny cyfrowy wyświetlacz.

Jednostki przypodłogowo-podsufitowe AVT/AUV

Zobacz gdzie kupić

Urządzenia z serii klimatyzatorów inwerterowych Light Commercial Hisense cechują się doskonałymi parametrami i zaawansowaną technologią. Jednostki przypodłogowe-podsufitowe przystosowane są zarówno do montażu przypodłogowego, jak i podsufitowego. Charakteryzują się opływową obudową wyposażoną w duży otwór nawiewowy, co przekłada się na szybkie chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń. Głęboki strumień powietrza pozwala na dotarcie do najdalszych części pomieszczeń. Nawiew rozprowadza powietrze w trzech kierunkach, tym samym zapewniając relatywnie równomierną wymianę temperaturową w całym pomieszczeniu. Wysoka jakość materiałów i odporność na uszkodzenia mechaniczne wpływają na trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas użytkowania.

Urządzenia pracują w oparciu o najnowszy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32. Dzięki opcjonalnemu modułowi WiFi pracą jednostek można sterować za pośrednictwem aplikacji na smartfonie lub tablecie. Klimatyzatory tego typu charakteryzują się się wysoką wydajnością pracy. Stosowane są w wielkokubaturowych pomieszczeniach wymagających intensywnej wymiany powietrza. W ofercie posiadamy urządzenia marki Hisense modele AVT i AUV.

Jednostki zewnętrzne AUW

Zobacz gdzie kupić

Jednostki zewnętrzne serii AUW do systemów LCAC Hisense współpracują z szeroką gamą jednostek wewnętrznych: kasetonowych, kanałowych, konsol i przypodłogowo-podsufitowych. Urządzenia z serii klimatyzatorów inwerterowych Light Commercial cechują się doskonałymi parametrami i zaawansowaną technologią.

Cechy standardowe

 • Klasa energetyczna chłodzenie/grzanie A++/A+
 • Niski pobór mocy
 • Cicha praca wentylatora
 • Wysokiej wydajności silnik DC napędzający silnik wentylatora
 • Zasilanie prądem stałym DC
 • Funkcja korekcji rozkładu temperatury nawiewanego powietrza

Publikacje Schiessl Polska Sp. z o. o.

Kolejna akcja w oddziałach Schiessl !
Kolejna akcja w oddziałach Schiessl !

Tylko do końca lipca przy zakupie 3 kompletów klimatyzatorów RAC lu...

Nowe modele klimatyzatorów od Schiessl
Nowe modele klimatyzatorów od Schiessl

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników klimatyzatorów His...

Certyfikowane szkolenia z pomp ciepła Panasonic
Certyfikowane szkolenia z pomp ciepła Panasonic

Szkolenia organizowane przez Schiessl Polska wspólnie z Panasonic k...

Certyfikowane szkolenia z pomp ciepła Panasonic
Certyfikowane szkolenia z pomp ciepła Panasonic

Szkolenia organizowane przez Schiessl Polska wspólnie z Panasonic k...

Certyfikowane szkolenia z klimatyzatorów RAC i MULTI Panasonic
Certyfikowane szkolenia z klimatyzatorów RAC i MULTI Panasonic

Szkolenia organizowane przez Schiessl Polska wspólnie z Panasonic k...

Certyfikowane szkolenia z klimatyzatorów RAC i MULTI Panasonic
Certyfikowane szkolenia z klimatyzatorów RAC i MULTI Panasonic

Szkolenia organizowane przez Schiessl Polska wspólnie z Panasonic k...

Certyfikowane szkolenia z klimatyzatorów RAC i MULTI Panasonic
Certyfikowane szkolenia z klimatyzatorów RAC i MULTI Panasonic

Szkolenia organizowane przez Schiessl Polska wspólnie z Panasonic k...

Certyfikowane szkolenia z klimatyzatorów RAC i MULTI Panasonic
Certyfikowane szkolenia z klimatyzatorów RAC i MULTI Panasonic

Szkolenia organizowane przez Schiessl Polska wspólnie z Panasonic k...

Certyfikowane szkolenia z klimatyzatorów RAC i MULTI Panasonic
Certyfikowane szkolenia z klimatyzatorów RAC i MULTI Panasonic

Szkolenia organizowane przez Schiessl Polska wspólnie z Panasonic k...

Nowy katalog i cennik klimatyzatorów Hisense 2022
Nowy katalog i cennik klimatyzatorów Hisense 2022

Katalog i cennik na rok 2022 obejmują najnowsze modele klimatyzator...

Historia firmy Schiessl Polska Sp. z o. o.

1997 - Powstaje firma Termo Schiessl Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie i oddziałami w Górze Kalwarii i Środzie Wielkopolskiej

2000 - Otwarcie trzech nowych oddziałów: w Sopocie, Szczecinie i Dąbrowie Górniczej

2002 - Rozpoczyna działalność Dział Klimatyzacji oraz Oddział we Wrocławiu

2003 - Oddanie do użytku centralnego magazynu logistycznego i stacji napełniania czynników w Ruszkowie k/Środy Wielkopolskiej

2007 - Powstają dwa kolejne oddziały: w Łodzi i Lublinie

2010 - Przejęcie działu komponentów GEA GRASSO

2012 - Wdrożenie ISO 9001, Otwarcie oddziałów w Bydgoszczy, Krakowie i Białymstoku, Uruchomienie napełnialni czynników w Sosnowcu

2013 - Otwarcie nowego Magazynu Centralnego, Wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania klasy ERP, Otwarcie drugiego oddziału w Warszawie, Wprowadzenie nowego logo i zmiana nazwy na Schiessl Polska Sp. z o.o.

2016 - Rozpoczyna działalność oddział w Rzeszowie

2017 - Rozbudowa Magazynu Centralnego o kolejne 1000 m2

2018 - Przeprowadzka Centrali i Oddziału do nowoczesnego, świeżo wybudowanego obiektu w W-wie

Katalogi i cenniki Schiessl Polska Sp. z o. o.

Nowy katalog i cennik klimatyzatorów Hisense 2022
Nowy katalog i cennik klimatyzatorów Hisense 2022

Katalog i cennik na rok 2022 obejmują najnowsze modele klimatyzator...

Kontakt z Schiessl Polska Sp. z o. o.

 • 48 22 750 42 94
 • anna.biwan@schiessl.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.