281
282
Schiessl Polska Sp. z o. o.

Schiessl Polska Sp. z o. o.

Schiessl Polska Sp. z o.o. to doświadczony dystrybutor szerokiej gamy produktów z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, pomp ciepła i czynników chłodniczych. Na rynku polskim działamy już od ponad 25 lat. W całym kraju dysponujemy siecią 13 doskonale zaopatrzonych Oddziałów, w których znajdują się: salon sprzedaży, magazyn i stacja napełniania czynników. Na miejscu pomocą służą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści.

Przewaga konkurencyjna Schiessl Polska Sp. z o. o.

 • sieć 13 oddziałów na terenie całej Polski
 • kompleksowa dostawa elementów niezbędnych do zbudowania od podstaw każdej instalacji chłodniczej czy klimatyzacyjnej: automatyka, rury miedziane, kształtki, materiały izolacyjne, czynniki chłodnicze i chłodziwa, armatura oraz narzędzia serwisowe i przyrządy pomiarowe, urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i pompy ciepła
 • dostęp do ogólnopolskiej sieci odzysku i regeneracji czynników chłodniczych, koordynowanej przez Fundację Ochrony Klimatu „Prozon”
 • napełnialnia czynników chłodniczych w każdym oddziale
 • kadra inżynierów mających wieloletnie doświadczenie praktyczne, gruntowną znajomość najnowszych technologii i trendów w technice chłodniczej, klimatyzacyjnej i pompach ciepła
 • doradztwo i wsparcie techniczne w kwestiach związanych z projektowaniem i budową efektywnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska instalacji
 • kompetentne wsparcie inwestycyjne, a także dotyczące zagadnień legislacyjnych oraz szkoleniowych
 • magazyn Centralny w Środzie Wielkopolskiej o łącznej powierzchni 5000 m2 z dwiema stacjami napełniania czynników chłodniczych
 • platforma zakupowa branży HVAC – www.schiessl24.pl dostępna dla Klientów Schiessl Polska, którzy znajdują się w firmowej bazie ERP i dokonają rejestracji na stronie

Bestsellery Schiessl Polska Sp. z o. o.

Apple Pie Pro

Zobacz gdzie kupić
Apple Pie Pro

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense w kolorze czarnym. Wyróżnia się znakomitymi parametrami, wysoką wydajnością oraz klasą energetyczną A++/A+. W trybie grzania może pracować przy drastycznie niskich temperaturach otoczenia sięgających nawet -20°C. W klimatyzatorach tej serii zastosowano generator Hi-Nano, który jest bardzo skuteczną technologią oczyszczania powietrza w walce z SARS-CoV2. Oprócz jonizacji Hi-Nano, klimatyzator dysponuje skutecznie oczyszczającym powietrze filtrem z aktywnym węglem. Opcjonalne sterowanie głosowe.

Energy SE

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense, która charakteryzuje się znakomitymi parametrami, wysoką wydajnością oraz klasą energetyczną A+++/A++. W trybie grzania może pracować przy drastycznie niskich temperaturach otoczenia sięgających nawet -22°C. W klimatyzatorach tej serii wykorzystano generator Hi-Nano, który jest bardzo skuteczną technologią oczyszczania powietrza w walce z SARS-CoV2. Oprócz jonizacji Hi-Nano, klimatyzator dysponuje skutecznie oczyszczającym powietrze filtrem z aktywnym węglem.

Fresh Master

Zobacz gdzie kupić
Fresh Master

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense z funkcją doprowadzania świeżego powietrza i wskaźnikiem stężenia CO2. Seria wyróżnia się doskonałymi parametrami, wysoką wydajnością oraz klasą energetyczną A+++/A++. W trybie grzania może pracować przy bardzo niskich temperaturach otoczenia sięgających nawet -22°C. W klimatyzatorach tej serii wykorzystano generator Hi-Nano, który jest bardzo skuteczną technologią oczyszczania powietrza w walce z SARS-CoV2. Oprócz jonizacji Hi-Nano, klimatyzator wyposażony jest w  skutecznie oczyszczający powietrze filtr 4w1 składający się z Witaminy C, Jonów Srebra, Katechiny i HEPA.

Asortyment Schiessl Polska Sp. z o. o.

Energy Pro

Zobacz gdzie kupić

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense, która charakteryzuje się doskonałymi parametrami, wysoką wydajnością oraz klasą energetyczną A+++/A++. W trybie grzania może pracować przy ekstremalnie niskich temperaturach otoczenia sięgających nawet -20°C. W klimatyzatorach tej serii zastosowano generator Hi-Nano, który jest wysoko skuteczną technologią oczyszczania powietrza w walce z SARS-CoV2. Oprócz jonizacji Hi-Nano, klimatyzator posiada skutecznie oczyszczający powietrze filtr 4w1 składający się z Witaminy C, Jonów Srebra, Katechiny i HEPA.

Jednostki cechuje wysoka jakość wykonania i kultura pracy. Niskie zużycie energii wynika oraz cicha praca wpływają na poczucie komfortu użytkowników. Wbudowany moduł WiFi AEH-W4B1 na zdalne sterowanie pracą urządzenia pomocą smartfonu z dowolnego miejsca na świecie. Idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i niewielkich powierzchniach biurowych. Model przystosowany do pracy w systemach multi-split.

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense, która charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi. Model Wings dostępny jest w 4 różnych wydajnościach chłodniczych. Został dodatkowo wyposażona w nowość - generator zimnej plazmy, który oczyszcza powietrze z pyłów i eliminuje 90% bakterii, pleśni oraz zapachów w ciągu zaledwie dwóch godzin pracy. Ogromną zaletą tego klimatyzatora jest tryb super chichy, którego jednostka wewnętrzna podczas pracy emituje tylko 19 db (A). Wbudowany w standardzie moduł WiFi AEH-W4E1 pozwala na zdalne sterowanie pracą urządzenia za pomocą smartfonu z dowolnego miejsca na świecie. Idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i niewielkich powierzchniach biurowych.

Mini Apple Pie

Zobacz gdzie kupić

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Mini Apple Pie Hisense charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, doskonałą wydajnością i wysoką jakością wykonania. Jednostki cechuje niskie zużycie energii, a cicha praca podnosi komfort użytkowników. Opcja WiFi Ready pozwala przy zastosowaniu modułu AEH-W4E1 na zdalne sterowanie pracą urządzenia za pomocą smartfonu z dowolnego miejsca na świecie. Idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i niewielkich powierzchniach biurowych. Model przystosowany do pracy w systemach multi-split.

Easy Smart

Zobacz gdzie kupić

Seria klimatyzatorów ściennych RAC Hisense, która charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi. Model Easy Smart będzie dostępny w czterech wersja wydajności chłodniczej - 2.6, 3.4, 5.0, 6.5 kW. Każdy klimatyzator wyposażony będzie w pilot bezprzewodowy, posiadający funkcję SMART, która pozwala na automatyczny dobór parametrów pracy zgodnie z warunkami panującymi w pomieszczeniu. Easy Smart posiada funkcję I feel- inteligentnej kontroli warunków w pomieszczeniu oraz specjalny tryb ogrzewania podtrzymującego +8°C oraz możliwość podpięcia modułu WiFi. Opcja WiFi Ready pozwala przy zastosowaniu modułu AEH-W4E1 na zdalne sterowanie pracą urządzenia za pomocą smartfonu z dowolnego miejsca na świecie.

Jednostki kasetonowe ACT/AUC

Zobacz gdzie kupić

Urządzenia z serii klimatyzatorów inwerterowych Light Commercial Hisense cechują się doskonałymi parametrami i zaawansowaną technologią. Jednostki kasetonowe Hisense to urządzenia wydajne, a zarazem energooszczędne. Klasa energetyczna klimatyzatorów dla trybu chłodzenia to A++, a dla trybu grzania A+. Dodatkową zaletą klimatyzatorów kasetonowych Hisense jest niska emisja hałasu, dzięki czemu mogą być one użytkowane w dowolnym pomieszczeniu - od przestrzeni mieszkalnych, przez pomieszczenia biurowe, aż po przestrzeń handlową i handlowo-usługową.

Urządzenia pracują w oparciu o najnowszy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32. Szeroki zakres wydajności oferowanych modeli AUC i ACT pozwala na precyzyjny dobór urządzenia do rzeczywistych potrzeb użytkownika oraz wydajną pracę w danej przestrzeni. Klimatyzatory kasetonowe mogą współpracować z modułem WiFi.

Jednostki kanałowe ADT/AUD

Zobacz gdzie kupić

Urządzenia z serii klimatyzatorów inwerterowych Light Commercial Hisense cechują się doskonałymi parametrami i zaawansowaną technologią. Jednostki kanałowe Hisense to rozwiązania, które mogą być zabudowywane w suficie podwieszanym, co znacząco wpływa na estetykę oferowanego rozwiązania. Klasa energetyczna klimatyzatorów dla trybu chłodzenia to A++, a dla trybu grzania A+. Dodatkową zaletą jednostek kanałowych jest mała wysokość co ułatwia w ukryciu w przestrzeni międzystropowej.

Urządzenia pracują w oparciu o najnowszy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32. Jednostki mogą współpracować z modułem WiFi co zwiększając możliwości sterowania i programowania pracy. Różnorodność oferowanych rozwiązań pozwala na dopasowanie modelu do wymagań użytkowników powierzchni biurowych, lokali usługowych lub usługowo-handlowym. Nie bez znaczenia dla popularności oferowanych rozwiązań jest ich płaska konstrukcja, dzięki której klimatyzatory kanałowe mogą być praktycznie niewidocznym elementem wyposażenia pomieszczenia. Dodatkowym atutem przemawiającym za wyborem jednostek kanałowych Hisense AUD oraz Hisense ADT jest ich wydajność idąca w parze z energooszczędnością.

Jednostki typu konsola AKT

Zobacz gdzie kupić

Urządzenia z serii klimatyzatorów inwerterowych Light Commercial Hisense cechują się doskonałymi parametrami i zaawansowaną technologią. Jednostki konsolowe przeznaczone są do montażu ściennego. Szczególnie polecane w obiektach, w których spad sufitu uniemożliwia montaż klimatyzatora ściennego jak poddasza. Konsole doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i użytkowych. Klasa energetyczna klimatyzatorów dla trybu chłodzenia to A++, a dla trybu grzania A+. Kompaktowe wymiary porównywalne są z konwencjonalnym grzejnikiem.

Urządzenia pracują w oparciu o najnowszy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32. Jednostki mogą współpracować z modułem WiFi co zwiększając możliwości sterowania i programowania pracy. Klimatyzatory tego typu charakteryzują się się wysoką wydajnością pracy. Atutem jest nowoczesne wzornictwo i funkcjonalny cyfrowy wyświetlacz.

Jednostki przypodłogowo-podsufitowe AVT/AUV

Zobacz gdzie kupić

Urządzenia z serii klimatyzatorów inwerterowych Light Commercial Hisense cechują się doskonałymi parametrami i zaawansowaną technologią. Jednostki przypodłogowe-podsufitowe przystosowane są zarówno do montażu przypodłogowego, jak i podsufitowego. Charakteryzują się opływową obudową wyposażoną w duży otwór nawiewowy, co przekłada się na szybkie chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń. Głęboki strumień powietrza pozwala na dotarcie do najdalszych części pomieszczeń. Nawiew rozprowadza powietrze w trzech kierunkach, tym samym zapewniając relatywnie równomierną wymianę temperaturową w całym pomieszczeniu. Wysoka jakość materiałów i odporność na uszkodzenia mechaniczne wpływają na trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas użytkowania.

Urządzenia pracują w oparciu o najnowszy, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32. Dzięki opcjonalnemu modułowi WiFi pracą jednostek można sterować za pośrednictwem aplikacji na smartfonie lub tablecie. Klimatyzatory tego typu charakteryzują się się wysoką wydajnością pracy. Stosowane są w wielkokubaturowych pomieszczeniach wymagających intensywnej wymiany powietrza. W ofercie posiadamy urządzenia marki Hisense modele AVT i AUV.

Jednostki zewnętrzne AUW

Zobacz gdzie kupić

Jednostki zewnętrzne serii AUW do systemów LCAC Hisense współpracują z szeroką gamą jednostek wewnętrznych: kasetonowych, kanałowych, konsol i przypodłogowo-podsufitowych. Urządzenia z serii klimatyzatorów inwerterowych Light Commercial cechują się doskonałymi parametrami i zaawansowaną technologią.

Cechy standardowe

 • Klasa energetyczna chłodzenie/grzanie A++/A+
 • Niski pobór mocy
 • Cicha praca wentylatora
 • Wysokiej wydajności silnik DC napędzający silnik wentylatora
 • Zasilanie prądem stałym DC
 • Funkcja korekcji rozkładu temperatury nawiewanego powietrza

Systemy VRF Hi-FLEXi seria S

Zobacz gdzie kupić

Typoszereg Hi-FLEXi S to najnowszy model w ofercie systemów VRF, w którym zastosowano nową generację sprężarek spiralnych o dużej wydajności wykorzystujących opatentowaną technologię wtrysku par. Rozwiązanie to pozwala na znaczącą poprawę wydajności grzewczej i uzyskanie wysokiej oszczędności energii. Seria Hisense S gwarantuje wysokie wartości mocy grzewczej, zwłaszcza w niskich temperaturach zewnętrznych i wzrost wydajność grzewczej o 25%. Wyróżnia się następującymi cechami użytkowymi i funkcjami:

 • Wymiennik ciepła w kształcie G zapewniający efektywniejszą wymianę ciepła
 • Opatentowana technologia odprowadzania ciepła z układów elektronicznych
 • System kontroli poziomu oleju w całej instalacji
 • Szeroki zakres pracy, precyzyjna regulacja temperatury
 • Maksymalna moc 28 HP z jednej jednostki
 • Maksymalnie 4 moduły do kombinacji jednostek o łącznej mocy do 112 HP

Systemy VRF Hi-FLEXi seria S Mavo

Zobacz gdzie kupić

Typoszereg Hi-FLEXi S Mavo to najnowszy model w ofercie systemów VRF Hisense, w którym zastosowano sprężarkę inwerterową z zakresem regulacji 0-420 Hz i dokładnością regulacji co 0,01 Hz. Inwerter zasilany prądem stałym (DC) umożliwia ciągłą i bezstopniową regulację obrotów sprężarki w jednostce zewnętrznej. Zapewnia to nie tylko większy komfort dla użytkowników, lecz także większą efektywność energetyczną urządzenia. Sprężarka spiralna wyposażona jest w zaawansowany układ kompensacji „Frame Compliance Mechanism”, który zwiększa osiągi robocze sprężarki. Poprawę wydajności grzewczej można uzyskać przez zmniejszenie ciepła akumulowanego wewnątrz elementów sprężarki, np. silniku czy obudowie sprężarki. Ciepło to jest przekazywane do skraplacza przez obniżenie temperatury roboczej sprężarki lub obniżenie temperatury przegrzania do wartości optymalnej. Pozwala to uzyskać większą sprawność całkowitą sprężarki spiralnej.

Systemy VRF Hi-FLEXi seria S HR

Zobacz gdzie kupić

Typoszereg Hi-FLEXi S HR z odzyskiem ciepła dzięki zastosowaniu rozdzielacza umożliwia tworzenie instalacji zawierającej jednostki wewnętrzne, jednostkę chłodzoną wodą i centralę klimatyzacyjną AHU. Zapewnia to wysoce efektywną współpracę obiegów powietrza, wody oraz odzysku ciepła.

 • Wymiennik ciepła w kształcie G zapewniający efektywniejszą wymianę ciepła
 • Równoczesne chłodzenie i ogrzewanie w tej samej instalacji
 • System kontroli poziomu oleju w całej instalacji
 • Szeroki zakres pracy, precyzyjna regulacja temperatury
 • Maksymalna moc 28 HP z jednej jednostki
 • Maksymalnie 4 moduły do kombinacji jednostek o łącznej mocy do 112 HP

Systemy VRF Hi-Smart seria H

Zobacz gdzie kupić

Typoszereg Hi-Smart H dedykowany jest do małych i średnich systemów VRF o maksymalnej mocy do 12 HP. Nowoczesny design oraz kompaktowe rozmiary trzech wielkości obudów zapewniają montaż w małych przestrzeniach na elewacji i wnękach okiennych.

 • Lekki korpus urządzenia ułatwia transport i instalację
 • Technologia wielokrotnej kontroli oleju
 • Nowy wymiennik ciepła o wysokiej efektywności
 • DC-inwerterowe sterowanie wentylatorem
 • Technologia redukująca emisję hałasu do otoczenia
 • Konstrukcja zamknięta w estetycznej i kompaktowej obudowie
 • Możliwość podłączenia do jednej jednostki zewnętrznej od 5 do 19 jednostek wewnętrznych różnego typu i przeznaczenia

Systemy VRF Hi-Smart seria C+

Zobacz gdzie kupić

Największym typoszeregiem pod kątem wydajności jest seria VRF Hi-Smart seria C+, w której w jednym układzie możemy podłączyć 15÷19 jednostek wewnętrznych. Producent oferuje tu 3 jednostki agregatów zasilane 3-fazowe 380-415 V o mocy:

 • AVW-76HKFHH2 – 22,4 kW;
 • AVW-96HKFHH2 – 28,0 kW;
 • AVW-114HKFHH2 – 33,5 kW.

Wydajności te pozwalają zaprojektować instalację chłodząco- grzewczą już dla średniej wielkości obiektów biurowych, komercyjnych i innych użyteczności publicznej.

Systemy VRF Hi-Smart seria L+

Zobacz gdzie kupić

Nieco większym systemem jest seria L+ Hisense, do których agregatów można podłączyć 9÷12 jednostek wewnętrznych. Producent proponuje tu modele o tej samej wydajności, co w typoszeregu E+ zasilane 1-fazowo 220-240 V oraz 3-fazowe 380-415V:

 • AVW-41HJFHH2 / AVW-41HKFHH2 – 12,1 kW;
 • AVW-48HJFHH2 / AVW-48HKFHH2 – 14,0 kW;
 • AVW-54HJFHH2 / AVW-54HKFHH2 – 15,5 kW.

Systemy VRF Hi-Smart seria E+

Zobacz gdzie kupić

Hi-Smart seria E+ Hisense jest systemem centralnej klimatyzacji, tak zwanym mini VRF przeznaczonym do domów, rezydencji oraz niewielkich obiektów komercyjnych. Typoszereg ten oferowany jest w opcji zasilania 1-fazowego 220-240 V i obejmuje trzy jednostki o mocy:

 • AVW-41HJFHH1 – 12,1 kW;
 • AVW-48HJFHH1 – 14,0 kW;
 • AVW-54HJFHH1 – 15,5 kW.

Do jednostek można podłączyć 8–10 jednostek wewnętrznych. W nowej serii zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, między innymi nową konstrukcję układu chłodzenia czynnikiem chłodniczym, która zmniejsza ryzyko przegrzania modułu IPM, gwarantując stabilną i bezpieczną pracę systemu sterowania.

Publikacje Schiessl Polska Sp. z o. o.

Promocja Cashback od Panasonic
Promocja Cashback od Panasonic

Zwrot 2000 zł za zakup i rejestrację kompletu pompy ciepła Aquarea ...

Majówka z Hisense Easy Smart
Majówka z Hisense Easy Smart

Kupuj w maju klimatyzatory Easy Smart i odbieraj bony o wartości 80...

Wystartowała ogólnopolska kampania marki Hisense
Wystartowała ogólnopolska kampania marki Hisense

Marka Hisense – wiodący producent urządzeń klimatyzacyjnych, pomp c...

Klima(t) do współpracy - zostań instalatorem pomp ciepła Hisense Hi-Therma
Klima(t) do współpracy - zostań instalatorem pomp ciepła Hisense Hi-Therma

Już dzisiaj rozpocznij współpracę z Schiessl Polska – dystrybutorem...

Hitema Tour Poland 07-09.05.2024 r.
Hitema Tour Poland 07-09.05.2024 r.

Tematem przewodnim spotkań będzie oszczędność energii w układach wo...

T-shirt do każdego klimatyzatora RAC Hisense
T-shirt do każdego klimatyzatora RAC Hisense

Kupuj klimatyzatory RAC Hisense i odbieraj koszulki!

Premiera nowej pompy próżniowej TESTO 565i
Premiera nowej pompy próżniowej TESTO 565i

Najprostsze próżniowanie wszech czasów z nową, w pełni automatyczną...

1200 lat doświadczenia Schiessl Polska w branży HVAC&R
1200 lat doświadczenia Schiessl Polska w branży HVAC&R

W kwietniu 2024 roku mija 27 lat działalności biznesowej Schiessl P...

Schiessl Polska rusza z kampanią video na klimatyzatory i pompy ciepła Hisense – „Hisense – Twój naturalny wybór”
Schiessl Polska rusza z kampanią video na klimatyzatory i pompy ciepła H...

Branża HVAC&R z pewnością nie widziała jeszcze takiego contentu! Sc...

Pompy ciepła Hisense – Mistrzowskie ceny na EURO 2024
Pompy ciepła Hisense – Mistrzowskie ceny na EURO 2024

Gotowi na piłkarskie szaleństwo Mistrzostw Europy UEFA EURO 2024? M...

Historia firmy Schiessl Polska Sp. z o. o.

1997 - Powstaje firma Termo Schiessl Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie i oddziałami w Górze Kalwarii i Środzie Wielkopolskiej

2000 - Otwarcie trzech nowych oddziałów: w Sopocie, Szczecinie i Dąbrowie Górniczej

2002 - Rozpoczyna działalność Dział Klimatyzacji oraz Oddział we Wrocławiu

2003 - Oddanie do użytku centralnego magazynu logistycznego i stacji napełniania czynników w Ruszkowie k/Środy Wielkopolskiej

2007 - Powstają dwa kolejne oddziały: w Łodzi i Lublinie

2010 - Przejęcie działu komponentów GEA GRASSO

2012 - Wdrożenie ISO 9001, Otwarcie oddziałów w Bydgoszczy, Krakowie i Białymstoku, Uruchomienie napełnialni czynników w Sosnowcu

2013 - Otwarcie nowego Magazynu Centralnego, Wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania klasy ERP, Otwarcie drugiego oddziału w Warszawie, Wprowadzenie nowego logo i zmiana nazwy na Schiessl Polska Sp. z o.o.

2016 - Rozpoczyna działalność oddział w Rzeszowie

2017 - Rozbudowa Magazynu Centralnego o kolejne 1000 m2

2018 - Przeprowadzka Centrali i Oddziału do nowoczesnego, świeżo wybudowanego obiektu w W-wie

Katalogi i cenniki Schiessl Polska Sp. z o. o.

Nowy cennik klimatyzatorów Hisense!
Nowy cennik klimatyzatorów Hisense!

Urządzenia RAC, LCAC oraz MULTI marki Hisense znajdziesz w najlepsz...

Nowy katalog i cennik klimatyzatorów Hisense na rok 2023
Nowy katalog i cennik klimatyzatorów Hisense na rok 2023

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem oraz cennikiem klimatyza...

Aktualny Cennik NARZĘDZIA 2022/2023 już dostępny!
Aktualny Cennik NARZĘDZIA 2022/2023 już dostępny!

Nasz cennik narzędzi to przede wszystkim cenione przez fachowców z ...

Katalog urządzeń VRF Hisense 2022 już dostępny!
Katalog urządzeń VRF Hisense 2022 już dostępny!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem urządze...

Nowy katalog i cennik klimatyzatorów Hisense 2022
Nowy katalog i cennik klimatyzatorów Hisense 2022

Katalog i cennik na rok 2022 obejmują najnowsze modele klimatyzator...

Kontakt z Schiessl Polska Sp. z o. o.

 • 48 22 750 42 94
 • schiessl@schiessl.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.