227
Haier

Haier

Specjalizacją międzynarodowej firmy Haier jest produkcja wysokiej jakości sprzętu AGD. W bogatej ofercie marki znajdują się również urządzenia grzewcze i chłodzące dla domu, biura oraz przestrzeni publicznych i komercyjnych. Wśród nich są domowe, przenośne i przemysłowe klimatyzatory, a także oczyszczacze powietrza, pompy ciepła i chillery.

Przewaga konkurencyjna Haier

 • 30-letnie doświadczenie w zakresie wprowadzania na rynek systemów klimatyzacyjnych cenionych na całym świecie,
 • jedno z największych specjalistycznych laboratoriów na świecie o powierzchni 20 tys m2, w którym dokładnie sprawdza się i testuje wszystkie urządzenia w celu jak najlepszego dostosowania ich do działania w różnych klimatach i środowiskach,
 • proekologiczna polityka i nowoczesne rozwiązania technologiczne służące środowisku,
 • nowoczesna technologia optymalizacji hałasu, sprawiającą, że klimatyzatory Haier są jednymi z najcichszych na rynku,
 • profesjonalne szkolenia techniczno-handlowe dla wszystkich instalatorów,
 • inteligentne rozwiązania urządzeń klimatyzacyjnych (sterowanie wi-fi, niski poziom hałasu, oczyszczanie powietrza, efektywne oszczędzanie energii - czujnik światła i ruchu, łatwa instalacja, wysoka wydajność),
 • niezawodne i szybkie wsparcie serwisowe dzięki profesjonalnej kadrze oraz zainwestowaniu we własny magazyn części zamiennych.

Bestsellery Haier

JADE Plus – Klimatyzator i Oczyszczacz powietrza

Zobacz gdzie kupić
JADE Plus – Klimatyzator i Oczyszczacz powietrza

JADE Plus marki Haier to nowość na rynku klimatyzacji. Klimatyzator zapewnia nie tylko efektywne chłodzenie i grzanie, jest także oczyszczaczem powietrza. Wydajność oczyszczania jest równie wysoka jak w przypadku najbardziej profesjonalnych urządzeń przeznaczonych wyłącznie do tego celu. Zainstalowany Czujnik jakości powietrza pozwala na pełną kontrolę czystości, automatycznie wykrywając zanieczyszczenia. Ponadto JADE Plus posiada wysokiej jakości filtry IFD i funkcję samooczyszczania SELF CLEAN, które sprawiają, że jest klimatyzatorem o najwyższych standardach zachowania czystości. Działanie urządzenia sprawia, że przestrzeń wolna jest od szkodliwych substancji, roztoczy, pyłków, zarodników grzybów i bakterii. Klimatyzator jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wysoka higiena. Sterowanie jednostką może odbywać się za pomocą bezprzewodowego pilota, a także poprzez Wi-Fi. Głośność pracy klimatyzatora wynosi tylko 15 dB, a praca urządzenia oparta jest na ekologicznym czynniki R32. Wszystkie klimatyzatory Haier objęte są 5-letnią gwarancją. 

Seria klimatyzatorów ściennych z Plusem

Zobacz gdzie kupić
Seria klimatyzatorów ściennych z Plusem

Nowe klimatyzatory ścienne dla domu marki Haier posiadają innowacyjną technologię SELF CLEAN. To funkcja samoczyszcząca, pozwalająca na sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie urządzenia. To rozwiązanie jest nowością na rynku i polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku. Wilgotne powietrze zamraża powierzchnię wymiennika i usuwa osad w momencie rozmrażania. Zabrudzenia sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. SELF CLEAN zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości. Nowa funkcja znajduje się we wszystkich jednostkach ściennych zawierających Plus w nazwie: JADE Plus, FLEXIS Plus, TUNDRA Plus. 

MRV 5-RC

Haier wprowadził na rynek innowacyjny system MRV 5-RC, który ma możliwość grzania i chłodzenia, podpiętych pomieszczeń, jednocześnie. Zróżnicowana praca, często pożądana w dużych obiektach, typu hotele czy biurowce, jest możliwa, dzięki zastosowaniu zaworu 3-rurowego. Nowym rozwiązaniem jest zastosowanie 4-stronnego wymiennika ciepła, który zwiększa wymianę ciepła o 30%. MRV 5-RC został zaprojektowany z myślą o instalatorach, wyposażony jest w nowe technologie usprawniające montaż i serwis (m.in. 4-kierunkowe przyłącze przewodów, drzwiczki serwisowe). Charakteryzuje się automatycznymi funkcjami odzysku czynnika chłodniczego, wyrównywania poziomu oleju i adresowania jednostek wewnętrznych. W systemie wykorzystano podwójne czujniki ciśnienia, zapewniające ochronę systemu na wypadek wzrostów lub spadków ciśnienia, komunikując odczyty ze sprężarką. Dokonała wydajność urządzenia wynika z wykorzystania sprężarki DC Inverter. MRV 5-RC może uzyskać moc 22HP przy pojedynczym module, a 88HP przy kombinacji maksymalnej liczby modułów. Technologia systemu pozwala na uzyskanie całkowitej długości orurowania nawet 1000m przy różnicy wysokości 110m. System MRV 5-RC błyskawicznie chłodzi i grzeje. 

Pompa ciepła Haier Monoblok

Zobacz gdzie kupić
Pompa ciepła Haier Monoblok

Pompy ciepła typu monoblok są łatwiejsze w montażu, ponieważ składają się tylko z jednej jednostki montowanej na zewnątrz i sterownika umieszczonego w dowolnym miejscu w budynku. Instalacja pomp Split wymaga stworzenia dodatkowego połączenia – układu chłodniczego. W przypadku pomp monoblok taki kompletny układ znajduje się we wnętrzu jednostki, a więc montaż wymaga tylko podłączenia centralnego ogrzewania. Oznacza to, że można je montować bez posiadania certyfikatu f-gazowego. Nowa pompa ciepła Haier działa w oparciu o ekologiczny czynnik R32, który sprawia, że urządzenie jest bardziej efektywne. Dzięki sprężarce DC Inverter i wykorzystanym materiałom wygłuszającym pompa ciepła Haier pracuje w bardzo cichym trybie. Urządzenie wyposażone jest w wiele funkcji przyczyniających się do komfortu użytkowania, jak inteligentna technologia przeciw zamarzaniu, która automatycznie ocenia różnicę temperatury w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wody oraz czynnika w układzie, co chroni system przez zamarzaniem. Pompa ciepła Haier ma możliwość połączenia z wieloma rodzajami ogrzewania, np. klimakonwektory, ogrzewanie podłogowe, czy tradycyjne grzejniki. Wyróżnia się precyzją nastawy temperatury i błyskawicznym doprowadzeniem ciepła do domu. Urządzenie może pracować w trybie QUIET i TURBO, pozwalając na wydajne ogrzewanie dostosowane do potrzeb użytkowników. Nowe urządzenie charakteryzuje wysoki współczynnik COP i konkurencyjna cena. Pompy monoblok Haier dostępne są w trzech wydajnościach: 8 kW, 11 kW i 16 kW.

Asortyment Haier

Klimatyzatory Split

Zobacz gdzie kupić

Przeznaczone są do jednego pomieszczenia (jedna jednostka wewnętrzna i jedna jednostka zewnętrzna) i służą zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania. Wykorzystywane są w sypialniach, pokojach dziecięcych czy w dużych pokojach gościnnych. Klimatyzatory Haier są bardzo wydajne, a przy tym energooszczędne. W szerokiej ofercie Haier znajdują się klimatyzatory ścienne, przysufitowo-przypodłogowe, kasetonowe oraz kanałowe.

Lista produktów:

 • Ścienne: JADE Plus, FLEXIS Plus, TUNDRA Plus, FLARE
 • Przysufitowo-przypodłogowy: CONVERTIBLE
 • Kasetonowe: CASSETTE (o 4-stronnym przepływie powietrza i obwodowym przepływie powietrza)
 • Kanałowe: Slim DUCT (o niskim, średnim i wysokim sprężu)

 

Klimatyzatory Multi Split

Zobacz gdzie kupić

Haier to idealne rozwiązanie dla biur, mieszkań, restauracji i sklepów. Systemy tej marki charakteryzuje wysoka energooszczędność, bardzo cicha praca i nowoczesna budowa, pozwalająca na skrócenie czasu instalacji o 30%. Wprowadzone innowacyjne technologie tj. Czujniki Eco, badające obecność człowieka dostosują urządzenie tak, aby zapewnić komfort użytkowników. Komplety specjalnych filtrów, dzięki którym powietrze w pomieszczeniu będzie pozbawione alergenów i drobnoustrojów, czy przyjazne sterowanie za pomocą Wi-Fi. Elegancki design i szeroki wachlarz urządzeń pozwoli na wkomponowanie klimatyzatora w każdą aranżację wnętrz, wedle preferencji klienta, a dyskretna konstrukcja i niewielkie rozmiary jednostki zewnętrznej ułatwią jej mocowanie i umiejscowienie. W systemach Multi Split Haier do jednego agregatu można podłączyć od 2 do 5 jednostek wewnętrznych. Dla tego typu rozwiązania Haier w swojej ofercie posiada klimatyzatory ścienne, kanałowe, kasetonowe i przysufitowo-podłogowe. Dużym plusem systemu Haier Multi Split są dopuszczalne długości maksymalne rurociągów chłodniczych zasilających poszczególne jednostki wewnętrzne. Długość pojedynczego rurociągu może osiągać max 25 m oraz suma wszystkich rurociągów zasilających jednostki może wynosić nawet 80 m. Agregaty Multi wyposażone są również w port RS485, który umożliwia zdalne sterowanie jednostkami za pomocą BMS lub innego sterownika centralnego.

Systemy MRV

Zobacz gdzie kupić

Systemy klimatyzacyjne MRV dedykowane są dla większych inwestycji. Jeden Agregat może obsługiwać wiele jednostek rozmieszczonych w budynku. System charakteryzuje prostota montażu, wysoka niezawodność i efektywność energetyczna. MRV zapewnia komfortowe warunki zarówno w domach jednorodzinnych, biurowcach, hotelach, jak i w innych obiektach użyteczności publicznej. Systemy działają w oparciu o sprężarki Mitsubishi DC Inverter i wyposażone są w zaawansowane funkcje. Haier posiadają szeroką ofertę systemów, które wpasują się w wybraną inwestycje, w zależności od potrzeb:

 • MRV 5-RC (z odzyskiem ciepła, tryb grzania i chłodzenia jednocześnie dla wielu urządzeń, dzięki zaworowi 3-rurowemu)
 • MRV 5 (maksymalna moc modułów 104hp, nowoczesna konstrukcja usprawniająca montaż i serwis i wyjątkowy design)
 • MRV 3 Plus (poziom hałasu do 40 dB (A) w trybie nocnym ustawionym na PCB, podwójne czujniki ciśnienia, gwarantujące precyzyjną kontrolę)
 • MRV S’’ i MRV S’ (kompaktowa konstrukcja z bocznym wyrzutem, wielkość wentylatora gwarantuje duży przepływ powietrza)
 • MRV W (wykorzystuje wodę jako źródło chłodzenia lub ogrzewania, dwustopniowa technologia głębokiego i możliwość montażu „wieżowego”)

Agregaty wody lodowej chłodzone powietrzem zaprojektowane do chłodzenia i ogrzewania. Systemy Chiller odprowadzają ciepło z cieczy. Znajdują one szerokie zastosowanie w klimatyzacji i przemyśle, dostarczając powietrze lub ciecz o odpowiednio niskiej temperaturze do utrzymywania konkretnych procesów technologicznych. Zakres wydajności chłodniczej od 30 kW do 2080 kW. System posiada 3 moduły. Praca odbywa się na dwóch modułach, a w przypadku awarii jednego z nich zostanie załączony automatycznie 3 zastępczy moduł w zależności od temperatury wody.

W ofercie Haier znajdują się również klimatyzatory przenośne, pompy ciepła do CWU i pompy ciepła monoblok.

Wyróżnienia i nagrody Haier

DELTA

Nagrody DELTA przyznane są najbardziej dynamicznym i skutecznym biznesowo firmom przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Wyróżnienie jest synonimem pozytywnych zmian i rozwoju biznesu w branży. Przyznanie nagrody poprzedza analiza ekonomiczna przedsiębiorstw działających w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej: producentów, importerów, firm handlowych i wykonawców. Celem analizy jest określenie tempa rozwoju branży oraz odniesienie kondycji poszczególnych przedsiębiorstw do średniej branżowej.

Firma Refsystem Generalny Dystrybutor marki Haier AC w Polsce zdobyła tytuł najdynamiczniej rozwijającego się przedsiębiorstwa obecnego na rynku do 20 lat. Wyróżnienie Delta to najbardziej wiarygodna nagroda oparta wyłącznie na wynikach sprzedaży. Zdobycie nagrody to dowód na coraz większą popularność Haier. Budowanie wizerunku marki w Polsce to lata ciężkiej pracy, ogromnego zaangażowania pracowników i doskonalenia narzędzi współpracy z Klientami.

Publikacje Haier

Haier zaprasza na szkolenia APS z pomp ciepła
Haier zaprasza na szkolenia APS z pomp ciepła

Zostań Autoryzowanym Punktem Serwisowym pomp ciepła Haier – zdobądź...

Pompy ciepła HEIKO z Certyfikatami Technologii Energooszczędnej PolREFF
Pompy ciepła HEIKO z Certyfikatami Technologii Energooszczędnej PolREFF

Pompy Ciepła Heiko zdobyły kolejne wyróżnienie jakim jest Certyfika...

Haier kontynuuje serię szkoleń online z systemów klimatyzacji!
Haier kontynuuje serię szkoleń online z systemów klimatyzacji!

Haier, wiodący dostawca rozwiązań z zakresu systemów klimatyzacji i...

Heiko QIRA – nowość w ofercie klimatyzatorów
Heiko QIRA – nowość w ofercie klimatyzatorów

Klimatyzatory QIRA to nowość w ofercie. Urządzenia wyposażone są w ...

Haier JADE Plus – Klimatyzator i oczyszczacz powietrza 2 w 1!
Haier JADE Plus – Klimatyzator i oczyszczacz powietrza 2 w 1!

Seria klimatyzatorów HAIER JADE Plus została wyposażona w zaawansow...

Heiko rozpoczyna szkolenia z pomp ciepła
Heiko rozpoczyna szkolenia z pomp ciepła

Heiko zaprasza na szkolenia autoryzacyjne z pomp ciepła.

Promocje HAIER
Promocje HAIER

Zrób zakupy i odbierz oczyszczacz powietrza lub pompę ciepła za 1 zł

Haier zaprasza na szkolenia z pomp ciepła
Haier zaprasza na szkolenia z pomp ciepła

Instalatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu montażu ...

Premia dla Instalatorów Haier
Premia dla Instalatorów Haier

Refsystem – Generalny Dystrybutor Systemów Klimatyzacji i Pomp Ciep...

Pompy ciepła Heiko z certyfikatem Keymark
Pompy ciepła Heiko z certyfikatem Keymark

Certyfikat KEYMARK to powszechnie znany europejski certyfikat, potw...

Historia firmy Haier

Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu HVAC. Założony w 1984 roku w Quingdao. Haier poprzez nowatorskie rozwiązania od początku istnienia wspiera indywidualny, zrównoważony rozwój swoich Klientów. Na przestrzeni lat z lokalnej fabryki wyrosła globalna firma, której obroty w 2014 roku osiągnęły ponad 32,3 mln USD. Haier zatrudnia ponad 80 000 pracowników, obsługując jednocześnie Klientów w ponad 100 krajach na całym świecie.

Firma Haier do 2011 roku złożyła ponad 12 000 wniosków patentowych i samodzielnie autoryzowała 8 350 patentów. Ponadto Haier uczestniczył w opracowaniu 77 norm międzynarodowych, z których 27 zostało opatentowanych i wdrożonych.

Wychodząc naprzeciw szybko zmieniającym się wymaganiom Klientów, Haier rozmieścił swoją infrastrukturę globalnie. Pięć centrów badawczo – rozwojowych Haier na całym świecie współpracuje z dostawcami, instytucjami badawczymi i uniwersyteckimi, tworząc zintegrowaną wirtualną i fizyczną sieć sprzedaży. Finalnie Haier uzyskał przewagę konkurencyjną polegającą na tworzeniu produktów pod indywidualne potrzeby Klienta.

Na początku 2014 roku został oddany do użytku budynek supernowoczesnego Centrum Badawczo – Rozwojowego Haier. Monumentalny Park Przemysłowy Haier z przylegającą wieżą służącą do przeprowadzania prób spadku ciśnień na wysokości 106 m mieści najbardziej zaawansowane centrum HVAC B&R na świecie, jest największą konstrukcją tego typu. Centrum wyznacza nowe standardy, stawiając markę Haier w pozycji lidera najlepszych rozwiązań dla wyrobów HVAC przystosowanych do różnych klimatów i środowisk na całym globie.

Centrum zostało docenione przez renomowane krajowe instytucje certyfikujące i testujące, zyskując uznanie organizacji międzynarodowych tj. TUV i Intertek. Na 6 piętrach pracuje tysiąc doświadczonych inżynierów i techników, a do ich dyspozycji jest 120 laboratoriów badawczych. Badania obejmują obszary od laboratoriów psychometrycznych, które dokładnie mierzą wydajność i sprawność wyrobów przez laboratoria akustyczne, które obniżają poziom hałasu czy laboratoria z symulatorami środowiska służące do badań trwałości w trudnych warunkach otoczenia.

Katalogi i cenniki Haier

Haier przedstawia nowy katalog i cennika na 2023
Haier przedstawia nowy katalog i cennika na 2023

Haier przedstawia zestaw nowych materiałów na sezon 2023. Już teraz...

HEIKO przedstawia nowy katalog i cennik na sezon 2023
HEIKO przedstawia nowy katalog i cennik na sezon 2023

HEIKO przedstawia nowy katalog systemów klimatyzacji i pomp ciepła ...

Katalog produktów SPLIT, MULTI SPLIT, POMPY CIEPŁA, MRV, CHILLER Haier 2020
Katalog produktów SPLIT, MULTI SPLIT, POMPY CIEPŁA, MRV, CHILLER Haier 2020

Haier prezentuje katalog swoich produktów na rok 2020.

Kontakt z Haier

 • 695-930-647
 • haier@haier-ac.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.