273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Zimne hale

W tak popularnej firmie niestet jast strasznie zimno na halach. Zakręcają ciepłe powietrze i my marzniemy. Jesteśmy poubierani w czapki i kurtki. Zróbcie coś z tym, bo tak dalej nie może być!!! Przyjeliście do pracy jakiegoś pajaca a w byłej pracy nie miał dobrej opini. Wiedzieliście o tym? Przesyłam zimne pozdrowienia

ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIĄ. U NAS JEST STRASZNIE ZIMNO NA HALI!!!!!!

ZIMNO!!!

A bedzie jeszcze lepiej

ruszaj sie leniu szybciej w robocie to ci bedzie cieplo

Chyba nie byłeś u nas richi nz hali tzn. u góry. Tam to idzie zamarznąć. Serdecznie zapraszam. Ja i inni chodzimy poubierani u czapki i kurtki. Tak w pracy nie powinno być. Chyba czas napisać do Państwowej Inspekcji Pracy. Może ona się tym zainteresuja, bo Wy macie swoje zafajdane kantorki i tam nie marzniecie. ZEJDŹCIE NA ZIEMIE TO JEST DWUDZIESTY PIERWSZY WIEK A NIE OBÓZ KONCENTRACYJNY!!!

Trzeba było w szkole się uczyć to byś teraz w kantorku siedział.

A mówili że w Irlandii jest super

Witam Richi! Sądzisz że osoba z np. wyższym jest lepsza niż po podstawowej czy też zawodowej? Sądze że nie, dlatego że dużo zależy od samej osoby. Gdyby sam kierownik był na tyle w pożądku to sam by zadbał o swoją tzw. grupe i dopilnował by na hali było ciepło. To jest tak samo jak w szkole. Tam o klase dba gospodarz czy też wychowawca. A w pracy dba o nas nasz przełożony. Widzę jednak, że niektórzy nie potrafią tego docenić. Wykształcenie to nie wszystko. Serdecznie pozdrawiam

Jak macie na hali dostęp do sieci to źle?Ludzie teraz pracownik przy produkcji noszony jest na rękach...zamiast pisać pierdoły poszukajcie innego pracodawcy....albo STRAJK

O spostrzegawczy ma rację! Jak ganialiśmy było ciepło a teraz jak noszą na rękach... brrr zimno. Trzeba z tym noszeniem skończyć bo 15 kg przytyłem.

to se koksiaka wstawcie

To Strajk GŁODOWY zrzucisz te 15 kg Zet

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.