273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Wentylator stożkowy

Posukuję wentylatorów z wirnikiem stożkowym. Potrzebna mi jest każda informacja gdzie mogę takie wentylatory znaleźć.

pierwszy raz spotykam się z takim wentylatorem-możesz podać ewentualnie jego zastosowanie i dlaczego taka budowa.ciekawe.sprubuje Ci pomóc

Wiem, nikt go nie ma. Niebawem będzie. Nowa konstrukcja. Zapraszam.

Żartowniś z Pana Panie Bartoszu :-).Czy nazwa Pana firmy nie zaczyna się przypadkiem na literkę A ?

czy chodzi Ci o wentylatory diagonalne?
Zobacz w Ziehl-Abegg.

P.S. Czy mam się cieszyć, czy to ironia? :-)

byłem ciekaw czy to Pan-sprawdziłem jak w pokerze-pozdrawiam Venture Industries.Ps.jak reagujecie na "analogiczne " wentylatory ala TD Lidera,Kiedyś TD był Waszym sztandarowym produktem po którym rozpoznawało się Waszą firmę na rynku...
Coś jakby symbol całej oferty.

Wentylatory typu TD są bardzo długo na rynku. Wiedzieliśmy, ze wcześniej, czy później pojawią się "klony". Dlatego w tym roku zaproponowaliśmy wersję dwustopniową. Liderzy mają jeszcze dużo rzeczy z naszej oferty do "wynalezienia". Poza tym śmieszny zbieg okoliczności: Nowość "lidera" zbiegła się z 15-tymi urodzinami oryginału. To się nazywa nider wśród najnowszych technologi :-)
Pozdrawiamy również :-)

Dwubiegowe były od "zawsze" .
Co to znaczy dwustopniowe ?..

W jednym urządzeniu funkcjonują dwa współosiowe wirniki, dzięki czemu sprężanie powietrza następuje najpierw na pierwszym, a potem na drugim wirniku. W efekcie wentylator jest w stanie pokonać większe opory instalacji przy tej samej wydajności. W dwustopniowych TD rozwiązano to stosując dwa moduły - kazdy wirnik ma odrębny silnik.
Pozdrawiam,

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.