265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Szukam opinni na temat urządzeń Mcquay

Jeszcze nigdy nie instalowałem urządzeń tej firmy ale z racji kursu dolara chyba zacznę. Chciałbym się dowiedzieć czy są z nimi jakieś problemy. Głównie chodzi mi o klimatyzatory ścienne

Pracuję prawie 7 lat z maszynami f-my McQuay w przedziale mocy od 3 kW o 0,98 MW i jak do tej pory nie miałem większych problemów wynikających z winy urządzeń. Jedynym i najważniejszym problemem jest brak dokumentacji serwisowej dużych urządzeń, a Split to Split- wszystkie takie same jak w konkurencji.
Życzę powodzenia.
Darek B.

urzadzenia jak kazde inne jesli sa regularnie serwisowane to pracuja bezproblemowo a przesiadasz sie na mcquaya zapewne dlatego ze air con sie wypiol na polski rynek na 3 miesiace (a byl najtanszy :))

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.