265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Szkolenie klimatyzacja

Witam
Czy ktos moglby mi polecic firme organizujaca dobre szkolenia z dziedziny klimatyzacji, pomp ciepła powietrze-powietrze.
Nie chodzi mi o jakies jedniodniowe szlolenie tylko o cos bardziej zaawansowanego na ktorym naucza Cie teorii i praktyki montazu, utrzymania oraz naprawy. Nie chce mies tylko papierku ale zalezy mi zeby cos wyniesc z kursu i zaczac prace.
Dziekuje z gory i pozdrawiam

Najlepszym szkoleniem będzie "życie" zatrudnij sie jako pomocnik w porządnej firmnie instalacyjnej, zrób w COCH kurs dotyczący substanji kontrolowanych i działaj
Zaglądnij na stronę www.chlodnictwo.info.pl tam pytaj pomogą. Widziałem tam też ostatnio ciekawe filmiki dotyczące pracy układów chłodniczych

Co za bzdura! Najlepsze szkolenie to nie 'życie', najpierw trzeba nabyć podstawowe umiejętności teoretyczne i przede wszystkim praktyczne pod okiem doświadczonych fachowców, a do tego potrzeby jest kurs. Ja wybrałem taki kurs organizowany przez firmę Gowork, jestem zachwycone i Tobie również gorąco polecam. Z kursu poza tym wychodzisz z dyplomem i zaświadczenie potwierdzającym to, jakie umiejętności i wiedzę zdobyłeś, czyli to, co niezbędne przy ubieganiu się o pracę. Pozdrawiam.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.