273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Szkolenia

Witam!!! Czy ktoś z Was może wie gdzie można odbyć szkolenie z projektowania sieci cieplnych ???
Pozdrawiam

podstawą projektowania są uprawnienia budowlane. A żeby je zdobyć trzeba mieć wykształcenie i praktykę Tak więc projektowanie wymaga wiedzy której się nie zdobywa na kursie np dla bezrobotnych bo to jest poważna sprawa i wielka odpowiedzialność.

W sumie słusznie, ale z tą wielką odpowiedzialnością to duża przesada. Jakoś tak już w naszym kraju się utarło, że projektant rzadko jest pociągany do odpowiedzialności za swoje świetne projekty.

nie jest pociagany do odpowiedzialnosci poniewaz czesto wykonawcy robia zupelnie inaczej niz jest w projekcie :P.

hej
Ja byłem na szkoleniu z IMI i mi sie podobało

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.