273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Pompa próżniowa

Witam.
Z tego względu iż zakupiłem klimatyzacje do siebie do firmy marki Sanyo 6.6kW split i nie ma kto mi jej zamontować, terminy oczekiwania walą 30 dniowe, to postanowiłem zamontować ją sam. Mam do was wielką prośbę, potrzebuje informacji o sprzęcie, głównie odnośnie pompy próżniowej. Czy pompa TW-1AV http://www.cennik.agdex.com/ będzie odpowiednia?
Na co zwrócić uwagę przy zakupie narzędzi, proszę o pomoc i sugestie.
Pozdrawiam andrzej

Skad jestes? Moze uda sie przyjechac szybciej?

Skad jestes? Moze uda sie przyjechac szybciej?

z Elbląga

no to klops. Troche za daleko ...
Nie polecam samodzielnego montazu, lepiej poczekac.

ajacymi.

Niedlugo bedziesz przetaczal krew ludziom lekarz. a masz do czynienia ze substancjami zubozajacymi czlowieku.

Andrzej - na przyszlosc kup tego typu urzadzenie razem z montazem!! Nie baw sie sam bo szkoda czasu, pieniedzy i utraty gwarancji.
Fachman - naprawde nie masz roboty w sezonie gdzies tam u siebie?
Adrian - przestan z tymi "zuborzajacymi substancjami" bo to glownie naciski producentow czynnikow - wybucha jeden wiekszy wulkan i puszcza tyle chloru do atmosfery ile z wszystkich lodowek na swiecie bylo by ciezko wyciagnac!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.