273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Odzysk ciepła z układów chłodniczych

Szanowni Koledzy!
Poszukuję wszystkiego na temat odzysku ciepła z układów chłodniczych w szczególności książek stron internetowych.... Za wszelkie informcja z góry DZIĘKUJĘ
Pozdrawiam!!

TO rusz palcem i w net
a nie czekać aż samo przyjdzie

"dobro ogółu" bym Ci pomogł ale to nie moja dziedzina -Załuje ze na tej stonie są tacy ignoranci jak "klif" Pozdrawiam!

Sprawdź
http://www.landisstaefa.com/oem/e/dow/refrigeration/heat_recovery.pdf
http://www.ornl.gov/~webworks/cppr/y2003/rpt/117000.pdf

Dziekuje bardzo za stronki - bardzo ciekawe naparawde super!! pozdrawiam

Dziekuje bardzo za stronki - bardzo ciekawe naparawde super!! pozdrawiam
Taniasamoreklama

H-J Ullrich "Technika chłodnicza" IPPU MASTA 1999 tom 2,
materiały i katalogi firmy DANFOSS,
"Chłodnictwo" 5/2002, 12/ 2001

Forum to jedna z mozliwości znalezienia informacji interesujących człowieka w danej chwili oraz nieinteresujących również. Panowie i Panie nie ma co się denerwować, że ktoś nie chce nie potrafi nie umie szukać w necie. Mam troche papierków na temat odzysku ciepla ale akurat tej strony www nie znałem i o to w tym wszystkim chodzi.
Nie ma przecież głupich pytań są tylko ...............................
Bardzo fajnie odzyskuje ciepło niemiecka firma DK
www.DK-kaelttealagen.de

Pytania o strony są o tyle ciekawe, że w odpowiedziach podaje się naprawdę ciekawe i sprawdzone linki. z wyszukiwarki dostanie się wiele adresów ale większość to tylko reklamy.
Na www.danfoss.pl można znależć w literaturze automatyki chłodniczej przykładowe aplikacje zaworów regulacyjnych też do układów odzysku ciepła

Od strony praktycznej tematem tym zajmuje się jedna z firm na Śląsku. Wejdź na stronę www.ciz.com.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.