273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Książka

jak wyżej proszę o wzór wypełniania książk prakty
darekjaw11@o2.pl

widze ze to odwieczny problem każdego młodego człowieka co sie stara o zdobyc uprawnien. Ja równiez prosze o podesłanie mi takiego scanu-jak sie wypełnia książkę praktyk na budowie dotyczącej np instalacji sanitarnych. tangerin@vp.pl Pozdrawiam

...
Montaż instalacji igłofiltrowej, wykonanie wykopu, montaż kan. sanitarnej (fi 0,4m, kamionka, połączenia kielichowe) - 20m, montaż studni betonowej fi 1,2m - 2 szt.
...
i tak kolejny, kolejny i kolejny tydzień. Za rok powiem wam czy to jest dobrze :) Mam nadzieję, że tak. Raz w miesiącu krótka opinia mgr inż. z uprawnieniami. Na koniec dłuższa opinia. I koniec.
PS. Dobrze jest jednak być na budowie, a nie wpisywać praktykę na budowie w mieście nie wiedząc gdzie ono leży... Ja na szczęście na budowie jestem.
Pozdrawiam

Piotr jestes zaje...sty

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.