273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

firma coldpartner

Czy mieliście do czynienia z tą firmą?
jest z Grudziadzą , czy są wypłacalni, jak traktują podwykonawców?
Proszę o opinie

Firmę założyli ludzie pracujący niegdyś w Refsystemie (Iglotechu). Wiem, że zostawili po sobie niezły smród, źle skalkulowane inwestycje. Jak tak dalej liczą to niewiele mają. Z tym rozłamem wiązała się nieciekawa atmosfera, więc pewnie i sporo będzie negatywnych postów. Wiem, że to niewielki wykonawca, nadaje się by zamontować splita. Wentylacji bym mu nie powierzył.

firma na bazie bylych pracownikow iglotechu i refsystemu, o jakosci uslug obu firm mozna przekonac sie po opinii m.in w internecie i widac golym okiem czego mozna sie spodziewac... niewiele.... w wentylacji nie maja zbyt wielkiego doswiadczenia bo dopiero co "pozyskali" kolejnych pracownikow z refsystemu ktorzy rowniez nie pozostawili po sobie niczego dobrego....

z tego co wiem to bardzo kiepsko płaca podwykonawcom....

cos mi sie wydaje, ze slabo znasz rynek grudziadzki. gdy odchodzili zalozyciele coldpartnera odeszlo wiele innych ludzi. odeszli dlatego, ze w refsystemie sie sypalo strasznie. nie bede sie wypowiadal na temat jakosci uslug coldparter poniewaz jestem dostawca sprzetu.

jedno bagno - nawiedzone sny o potędze, a realia grudziądzkie.. czyli chłodno, głodno, h**owo

nie wiem jak dla podwykonawców, ale jako dostawca nie polecam

firmy nie polecam! słabo wypłacalna długi we wszystkich grudziądzkich hurtowniach instalacyjnych, sam wysyłałem im kilka ponagleń, z info od ludzi którzy z nimi współpracują jako podwykonawcy ogólnie firma która przyjmuje zasadę bądź naszym podwykonawcą a o pieniądzach pogadamy w terminie bliżej nieokreślonym. Ogólnie firma bez kasy nie wypłacalna.

Nie płaci podwykonawcom ogólnie to koleś groszem nie śmierdzi a porównuje się do dużych firm.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.