265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Do pracy magisterskiej klimatyzacja w samochodzie

gdzie moge znalesc informacje na temat klimatyzacji w samochodzie. Schematy, wiadomości szczegułowe. Modele jakich firm. Za pomoc serdecznie dziekuje i proszę o kontakt. marek.mel@wp.pl

Kiedyś widziałem w antykwariacie taką książkę p.t "Klimatyzacja w samochodzie" poszukaj po bibliotekach może gdzieś znajdziesz. Nie była to nowa pozycja ale myślę, że wystarczyła by Ci. Pozdrawiam


"KLIMATYZACJA. AUTOPORADNIK"
Pozdrawiamy
Redakcja www.wentylacja.com.pl

ja bym rozebrał samochod z klima...
jakbym miał...
pozatym w samochodach nie ma full klimy, ale to szczegół..

Wszystko to brednie co Ci odpisują widać że nigdy nie mieli doczynienia z klimą w aucie dealer samochodowy może Ci ją sprzedać nawet jeżeli jest to szef serwisu z tymi palantami sam mam doczynienia. W naszym kraju jest tylko kilka firm naprawdę mających pojęcie o klimach i dysponujących odpowiednią literaturą. Napisz dokładnie co Cię interesuję a podam kilka pomocnych adresów firm specjalizujących się w klimach każdego kalibru. Bo jeżeli chodzi o producentów na świecie to jest ich dużo w naszym kraju kilku ale tylko dystrybutorów.
servocool@servocool.com.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.