265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

CZy ktos wie kto zajmowal lub zajmuje sie symulacja komputerowa np. w matlabie zmianami wilgotnosci w pomieszczeniu?

CZy ktos wie kto zajmowal lub zajmuje sie symulacja komputerowa np. w matlabie zmianami wilgotnosci w pomieszczeniu?Czy sa jakies opisy literatura???

Posiadam oprogramowanie do wizualizacji w 3D przepływów powietrza w pomieszczeniu uwzględniającego wpływ nawiewu, wyciągu, jednym z parametrów zadawanych jest też i wilgotność. Nie wiem czy o to chodzi ?

Jak się można z Panem skontaktować ?

Dzieki za odpowiedz kontakt ?Podam moze moj email huberto233@poczta.fm moj numer telefonu 693553345 jak cos to prosze zostawic swojego emaila lub takze numer.Interesuja mnie mozliwosci tego programu oczywiscie czy program jest dostepny szerokiej "publicznosci" jak nie to czy potrzebne sa jakies oplaty aby go zdobyc chociaz z tym to ciezko:)

Dzieki za odpowiedz kontakt ?Podam moze moj email huberto233@poczta.fm jak cos to prosze zostawic swojego emaila .Interesuja mnie mozliwosci tego programu oczywiscie czy program jest dostepny szerokiej "publicznosci" jak nie to czy potrzebne sa jakies oplaty aby go zdobyc chociaz z tym to ciezko:)Z powazaniem hubert

Program nazywa się Add-it, pracuje pod windows. Posiadam wersję licencjonowaną - koszt w 2002 - to kilka tysięcy PLN, wersja uproszczona będzie w 2003 możliwa do wykorzystania poprzez firmę Halton z Warszawy.

Dzieki bardzo za odpowiedz oczywiscie radosci z tego powodu nie doznalem:)Ale dzieki!!

Nie jestem pewien.
Ale wydaje mi się, że tym programem zajmował się na IŚ-u Politechnika Warszawska -dr inż. Jerzy Sowa

wiem że późno ale może coś to da. co do matlab-a to obecnie piszę z tego mgr. z symulacji pomieszczeń klimatyzowanych co do konkretniejszych zapytań zapraszam na gg. 4537884 lub poczta jolka.spodziu@wp.pl cześć

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.