Klingenburg UVC TECHNOLOGY | wentylacja.com.pl 
Klingenburg UVC TECHNOLOGY - logo

Klingenburg UVC TECHNOLOGY

Metalowców 5
58-100 Świdnica
Klingenburg UVC TECHNOLOGY to innowacyjna linia urządzeń służących do dezynfekcji za pomocą promieniowania ultrafioletowego UV-C. Odpowiednie wykonanie urządzeń pozwala na skuteczne i bezpieczne ich stosowanie do dezynfekcji:
- powietrza,
- powierzchni,
- produktów spożywczych,
- opakowań.
Dzięki opracowanym algorytmom obliczeniowym firma Klingenburg zapewnia precyzyjny dobór liczby i mocy promienników, idealny dla Państwa potrzeb.

Linia Klingenburg UVC TECHNOLOGY to trzy grupy produktów:

KLINGENBURG UV HOME
Dbałość o wysoką jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń, w których żyjemy i pracujemy to trend pojawiający się coraz częściej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy grupę produktów przeznaczonych do dezynfekcji powietrza instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnych domów jednorodzinnych, biur i innych pomieszczeń o małych wartościach przepływu powietrza. Są to kompaktowe, gotowe do montażu urządzenia, w których zastosowano opracowany przez naszych inżynierów HLDsystem, zwiększający efektywność dezynfekcji nawet o 30%. W tej grupie produktów znajdziecie Państwo także lampy dezynfekujące powietrze, przeznaczone do pracy w „pomieszczeniach czystych” z wymaganą klasą czystości powietrza A i B.

KLINGENBURG UV HIGH FLOW
Coraz częściej w projektach instalacji kilmatyzacyjno-wentylacyjnych pojawiają się miejsca na lampy UV. Z myślą o takich instalacjach, o wysokich wartościach przepływu powietrza, stworzyliśmy tą grupę produktów. Są to urządzenia gotowe do montażu w kanałach wentylacyjnych bądź w sekcjach central wentylacyjnych. Sposób montażu dostosowujemy do potrzeb Klienta. Promienniki UV_C mogą być wyposażone w osłony z najwyższej jakości szkła kwarcowego, co zwiększa skuteczność dezynfekcji w instalacjach o obniżonej temperaturze. W instalacjach dla przemysłu spożywczego umieszczamy promienniki w specjalnych rękawach
z folii teflonowej, zabezpiecza to przed przedostaniem się do pomieszczeń drobinek szkła w przypadku ewentualnego uszkodzenia promiennika.

KLINGENBURG UV INDUSTRIAL
Przemysł spożywczy stawia wysokie wymagania producentom żywności w stosunku do czystości mikrobiologicznej. Z tego powodu stworzyliśmy grupę produktów
z myślą o dezynfekcji w przemyśle spożywczym. Odpowiednią moc promieniowania UV-C dobieramy po wizji lokalnej u Klienta, wtedy też projektujemy urządzenia do dezynfekcji powietrza, produktów, opakowań, maszyn i linii produkcyjnych. Następnie wykonujemy produkty dopasowane w 100% do potrzeb Klienta. Najwyższą wagę stawiamy bezpieczeństwu Klienta, dlatego moduły UV-C wykonujemy z najwyższej jakości stali nierdzewnej a promienniki umieszczamy w rękawach z folii teflonowej, przepuszczającej promieniowanie UV-C, co dodatkowo zabezpiecza przed ewentualnym zanieczyszczeniem drobinkami szkła.

Więcej informacji na www.klingenburg-uv.pl i www.sterylnawentylacja.pl