Gość: Igor
2011-03-08 23:35
Szkolenie klimatyzacja
Witam
Czy ktos moglby mi polecic firme organizujaca dobre szkolenia z dziedziny klimatyzacji, pomp ciepła powietrze-powietrze.
Nie chodzi mi o jakies jedniodniowe szlolenie tylko o cos bardziej zaawansowanego na ktorym naucza Cie teorii i praktyki montazu, utrzymania oraz naprawy. Nie chce mies tylko papierku ale zalezy mi zeby cos wyniesc z kursu i zaczac prace.
Dziekuje z gory i pozdrawiam
Gość: fffff
2011-03-09 19:56
Re: Szkolenie klimatyzacja
Najlepszym szkoleniem będzie "życie" zatrudnij sie jako pomocnik w porządnej firmnie instalacyjnej, zrób w COCH kurs dotyczący substanji kontrolowanych i działaj
Zaglądnij na stronę www.chlodnictwo.info.pl tam pytaj pomogą. Widziałem tam też ostatnio ciekawe filmiki dotyczące pracy układów chłodniczych
Gość: GieorgijWy.
2013-03-10 21:24
Re: Szkolenie klimatyzacja
Co za bzdura! Najlepsze szkolenie to nie 'życie', najpierw trzeba nabyć podstawowe umiejętności teoretyczne i przede wszystkim praktyczne pod okiem doświadczonych fachowców, a do tego potrzeby jest kurs. Ja wybrałem taki kurs organizowany przez firmę Gowork, jestem zachwycone i Tobie również gorąco polecam. Z kursu poza tym wychodzisz z dyplomem i zaświadczenie potwierdzającym to, jakie umiejętności i wiedzę zdobyłeś, czyli to, co niezbędne przy ubieganiu się o pracę. Pozdrawiam.