273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Zarobki w czasach kryzysu

Nie ma żadnego kryzysu. To sztucznie wywołana panika w celu wyciągnięcia kasy z kieszeni podatnika. Prezes JP Morgan zapytany ostatnio o to jak jego bank wydał pieniądze (jakiś miliard dolarów) z planu Paulsona odpowiedział: "Nie wiem. Jak to w banku - tu dolar wpływa, tam wypływa. My tego nawet nie księgujemy".

Ty, kurtz... pierdzielisz głupoty o JP Morgan, bo jako bank inwestycyjny -A NIE KREDYTOWY!!!! nieuku, (sprawdź różnicę!), JP MORGAN nie dostanie żadnego wsparcia!!! więc sobie pan prezes może mówić co chce, ale nie przestanie najpierw palić trawkę. I ty, kurtz, też juz przestań ćpać, bo REAL jest inny niż ci się wydaje! Architektci już przestali projektować, deweloperzy już przestali budować, ludzie już przestali brak kredyty z banków, więc pytam: Co wy Wykonawcy i Sprzedwacy będzie za chwile robić....? w domu gotować, prać i sprzątać, to na pewno....bo na bezrobociu człowiek ma dużo czasu dla rodziny i dzieci... A, i życzę miłych wrażań z oglądania mydlanych oper w TV!

No to podaję źródło:
http://gwiazdowski.blogbank.pl/2008/12/
Artykuł ma tytuł "Finansowe Eldorado".
Miłej lektury, bufonie.

witam kolege,co do zarobkow to ci nie pomoge,moge tylko powiedziec ze mam takie samo stanowisko jak ty,tez nie mam uprawnien ale wieloletnie doswiadczenie itd. pracuje w woj. slaskim i tez mam 2500zl,jest to bardzo malo ale coz, szef wiecej nie da a chce nam obciac 20% ze wzgledu na kryzys!!Jesem w stanie sie przeniesc z rodzina jesli ktos da mi dobra propozycje!!!

Prosze o kontakt!!! mily_26_81@o2.pl

No to Pana Gwiazdowski sie musiał pomylić, bo jest różnica miedzy JPMorgan Chase i JPMorgan. Chociaż są ze sobą związane, to są jednak inne instytucje...

Do Kurtza:
i dodam , że cytowany Pan Tom Kelly jest pracownikiem JP Morgan Chase Co. a nie JP Morgan, bufonie... i sprawdź sobie różnicę...

odpowiedź dla "mily_26"
Jak ty możesz pracować za takie pieniądze? Czy ty ojca i matki swojej nie szanujesz za to, że cię wykształcili? Na budowach robotnik- sorry - monter zarabia 4.000-pln na rękę!!! Olej tego kapitalistę i emigruj byle szybko, bo już nie wiele krajów zostało, gdzie da się żyć. Powodzenia młodzieńcze!

ODP:Projektant Nie Biorący (gość)
masz racje monterzy maja teraz wiecej,tez kiedys nim bylem ale im sie tez nalezy,no coz zastanawiam sie co robic!!! musze podjac jakas decyzje i to szybko!!!POZDRAWIAM!!

Do Kurtza:
i dodam , że cytowany Pan Tom Kelly jest pracownikiem JP Morgan Chase Co. a nie JP Morgan, bufonie... i sprawdź sobie różnicę...
Prawdę mówiąc - wali mnie ta różnica i skąd bierze pieniądze pan Tom Kelly. Wypowiedź jest symptomatyczna i o nią mi chodziło. A jak masz ochotę pucować sobie dziurkę w dupce na wysoki połysk kłócąc się o jakieś bzdety, to pozwól, że beze mnie.

Kurtz, pucuj dupkę Panu Gwiazdowskiemu. Mnie chodzi o to że tępię i gnębię takich głupli w naszej branży, którzy rozpuszczają niesprawdzone informację na rynku, na jakikolwiek temat, wszedzię i komukolwiek. Jak nie znasz tematyki to "shut-up". Jak się chce zabłysnąć wypucowaną dupcią, to najpierw trzeba sprawdzić rzetelnie informację i wtedy ją skorygować albo zamknąć dupcię swoję wypucowaną. Jeżeli uważasz się za rzetelnego to moj rada: zacznij rzetelnie sprawdzać informację, które ktoś ci dał i zacznij rzetelnie informować swoich klientów. TO JEST KLUCZOWA SPRAWA! JAK MOŻNA TEGO NIEZROZUMIEĆ! I nie chodzi tu o twoją wypucowaną dupcię... Jesteś szkodliwy bo puszczasz innym info kłamiliwe i G...O warte. To jak by nie znać różnicy między słowem KREZUS a KRYZYS!!! Człowieku, galaktyka! Współczuje twoim klientom.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.