273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Zabawa - przeczytaj i dopisz

A Boże broń lepiej tak okleić styropiankiem, żeby sprzedać ogrzewanko i styropianek. Jak to mówi góraliczek wilk syty i owca cała ale juchasa wieś już nie ujżała.

obejrzał stronki Józio i mówi do wuja coś ten Tomcio mataczy pokazuje coś innego a mowi całkiem o czymś innym

A wujo tylko jaki ma w tym cel?. Toć instalatorek chce nas cwiknąc na parę złoty.

Masz wuju słusznego, chcę nam wisnąć jakiś pompki,cudaki

rekuperator wpadł w wentylator drzwi się zatrzasneły i zgasło światło

i Józio swierdził, że właściwie, to już nie potrzebne mu ogrzewanie podłogowe ani klima w garażu.

Wrócił do domu i powiedział o tym żonie, na co ona mu odpowiedziała, że nocami będzie tak samo zimna jak garaż w zimie. Cóż więc biedny miał począć - poszedł do biura projektów ...

I tam dopiero mu cudów naopowiadali... .

Co powiecie na małą zabawę? Na pewno to znacie: jedna osoba pisze zdanie, druga kolejne, trzecia następne itd.
Piszemy po jednym, góra dwóch zdaniach.
To co, zaczynamy:
Józio chciał sobie zamontować ogrzewanie podłogowe i klimatyzację w garażu. Nie znał się na tym, więc pierwsze kroki skierował do ...

Co powiecie na małą zabawę? Na pewno to znacie: jedna osoba pisze zdanie, druga kolejne, trzecia następne itd.
Piszemy po jednym, góra dwóch zdaniach.
To co, zaczynamy:
Józio chciał sobie zamontować ogrzewanie podłogowe i klimatyzację w garażu. Nie znał się na tym, więc pierwsze kroki skierował do ...

Klient nasz Pan. Chce klimę i ogrzewanie podłogowe w garażu - będzie je mieć.

A już miałam nadzieję, że mój wątek odżył :(

aż stwierdził biedak że szkoda kasy na klime , rozwiódł sie z żoną i z tego smutku poszedł biedny łowić ryby nad wioskowy staw, a tam obkichały go kaczory chore na H5N1 i jest juz w niebie, a tam mu cieplutko.

A w garażu wiatr hula bo za welne nie zaplacili i przyszedł izolator i zabrał okna w zamian bo izolacji to mam pop as i dziurki w nosie, myszy harcują i jedzą tą izolację.
Na ścianach wykropliła sie rosa i grzyb także zżera izolację, a własciwie papier jakim oblepiona jest ta izolacja.
Kanały i rekuperatorek zabrał złomiarz , bo mu brakowało na piwo.
Na tym koniec historyjki
Ale pomysł był świetny.Gratuluję
Zacznijmy nowy wątek;
Żona budzi męża w środku nocy i woła. Józek !! coś chrobocze w naszej wentylacji !! Idź no i sprawdż bo się boje i spać nie mogę !!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.