273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

www.rekuperatory.pl

A mi się tam ta strona podoba i na pewno lepsza niż ma KOSS hahaha troszkę gorzej z tym rekuperatorami albo inaczej z centralami z rekuperacją.( cena)Ja montuję to co jest w projekcie a jak drogie to zamieniam na to co jest równie dobre a tansze aby klient był zadowolony a najwiecej ostatnio urządzen salda.

Panie Walter,
Jak narobić komuś w biznesie kuku? Szczególnie komuś, kt dobrze się rozwija i robi dobrą robotę na rynku?
Wykupuje Pan w Googlach link sponsorowany KOSS-www.rekuperatory.pl
potem na wszystkich forach wyraża Pan szczere oburzenie i wiesza psy na bogu ducha winnej firmie.
Chłopie, zanim zaczniesz rzucać paszkwile, pokaż mi dowód, że to oni zlecili link sponsorowany a nie ty lub któryś z twoich znajomych...
Może zleć najpierw sprawdzenie, zanim zaczniesz rzucać paszkwile. I zrób własne www, bo jakoś go nie widać w necie....
A jak wyjdą jaja że to jednak nie oni zlecili - to ty będziesz bulił, i to ciężką kasę....
Oskarżasz ich o nieczyste praktyki, które sam pewnie wywołałeś, cwaniaczku....
Informatyk

Witam
ostatnio nie przeglądałem co robi konkurencja, ale dzisiaj zerkam na GOOGLE wpisuje słowo KOSS wentylacja i wyskakuje na pierwszym miejscu link na stronę www. rekuperatory.
Pan Taki i owaki - spozycjonował sobie moją nazwę KOSS ( tez przecież produkuje rekuperatory) - aby klienci wchodzili do jego strony; www.rekuperatory.pl !!!!.
Mam tutaj dowód niskiego charakteru, etyki zawodowej i kupieckiej.
Wstyd, wtsyd i jeszcze raz wstyd.....
Poniżej publikuje e-mail jaki temu urwisowi i iternetowemu chuliganowi wysłałem. (Facet w słusznym wieku a zachowuje się jak nie dojrzały osesek - mysląc, że wszystko mu wolno).Facet zapomniał ,że jest Prokuratura, Sąd - Autorskie Prawo własności, etc - może za dużo pije, jak nasz prezydent? I pomieszało mu się we łbie z oceną prawniczą?. Może mysli ,że KOSS i rekuperatory.pl to jest to samo bo sprzedają rekuperatory.?
cytuje email do tego łamiącego prawo i etykę.;
WITAM
Sz. Panie Prezesie
Rekuperatory Sp. z o.o.
54-427 Wrocław
ul. Rudzka 9-11
Podłączył Pan link nazwy KOSS to wskazania NA swoją stronę
www.rekuperatory.pl
Jak wejdziemy na stronę google szukając nazwy KOSS wychodzi Pana kontakt;
[Koss
www.rekuperatory.pl Sprzedaż i montaż wentylacji. fachowa obsługa, niskie ceny !]
to jest Pana (pozycjonowanie strony)???!!!!
link na te pozycjonowanie ( do obejżenia dla każdego );
kopiój;
http://www.google.pl/search?hl=pl&rlz=1W1SUNA_en&num=50&newwindow=1&q=koss+WENTYLACJA&lr=lang_en%7Clang_pl
Jeśli nie usunie Pan tego linka w ciągu 14 dni
(biorę pod uwagę urlopy) - to kieruję sprawę do sądu z dużym odszkodowaniem...
Niech Pan się głupio nie tłumaczy - bo samo się nie zrobiło
Brak dalszych życzeń.
Walter Kaczorowski
Prezes Zarządu
KOSS Sp. z o.o.
Komorowska 10
05-830 Nadarzyn
022-729-8515
PS
Dziwię się Panu ,że upada aż tak nisko , aby swoją sprzedaż podpierać naszą nazwą.
==============================
TO TYLE
Rozumiem słynnych kopistów kopiujących rozwiązania techniczne, materiały użyte, etc, ale podszywania się pod nazwę KOSS?? !!!
Nazwa ta istnieje od 1989 ROKU Panie Prezesie Rekuperatora.PL !!!
10 lat temu , kiedy zakłądano waszą firemkę łupinkę EMKĘ - raczkował Pan w biznesie , teraz chciesz Pan jeżdzić na swojej d..pie podpierając sie moją nazwą?
Nie rób sobie Pan jaj !!!!
I nie reklamuj Pan bajek
Od 2004 roku - centrale VX2000 - posiadają opcję BMS-u
poprzes swoje sterowniki PSC a od 2006 roku poprzez sterowniki cyfrowe ACU z silnikami elektronicznie komutowanymi.
Wygłaszaj Pan fakty anie zamydlaj Pan rzeczywistość
Nic nowego Pan nie oferuje tylko zachodni produkt. KOSS przynajmniej daje prace w Polsce, a nie zasila kolegów z Niemiec.

Oj śmierdzi ten pański post panie prezesie walter, śmierdzi na odległość...
Nie dość, że w Googlach po wpisaniu nazwy KOSS pojawiają się podręczniki do wiedzy o społeczeństwie i wycieczki do Grecji, a nie wentylacja, to jeszcze Pańskie święte oburzenie i upublicznianie sprawy, którą załatwia się błyskawicznie w normalnym świecie biznesu za pomocą jednego wyjaśniającego telefonu wskazuje na fakt wywołania całości smrodu przez Pana, a nie przez oskarżoną przez pana firmę...

Myślę że gdyby firma Rekuperatory chciała wykorzystać w świadomy sposób (opisany przez Kossa)inną firmę to wybór z pewnością padłby na bardziej zacnego producenta niż firmę KOSS, której nawet nie stać na swoje www.
Ale brak strony www też specjalnie nie dziwi czytając wypowiedź (styl i forma) prezesa firmy KOSS.

Co tu pieprzycie panowie.
Fakty są takie jakie są.
A kiedyś Koss to coś znaczyło więc ktoś chciał się pożywić na trupie.
Z drugiej strony czekam na zamieszczenie tu uzyskanych przeprosin albo zapowiedzi procesu zgodnie z zamieszczonym tu pismem przez Wallego.

Ale reklamka w google zniknęła to fakt.
Spietrali się.

A może kolega "AS" napisze swoje pełne dane, a nie tylko inicjały. Ja się przynajmniej nie kryję.
Tak czy inaczej reklama zniknęła.

Szanowny Klimaro, już powiedziałem co myślę. Forum internetowe z definicji zakłada mozliwość wypowiedzi bez podawania pełnych danych osobowych. Więc nie wiem do czego dążysz! nie wiem też czego oczekujesz i jakiej nagrody spodziewasz się za " nie ukrywanie się"?!:)

Panie Spostrzegawczy, pozwoli Pan że zacytuje " Fakty są takie jakie są" - trafne spostrzeżenie!
Ale fakty są takie że Kossa już praktycznie nie ma na rynku a Rekuperatory..., niech kazdy oceni sam. Według mnie to firma którą obserwuje i naśladuje większość firm z branży a o Kossie już nikt nie pamięta - taka prawda!

"A kiedyś Koss to coś znaczyło więc ktoś chciał się pożywić na trupie."
Panie Spostrzegawczy!!!
to tak jak by ktoś chciał wykorzystać dzisiaj wizerunek Trabanta do promocji szybkiego, bezpiecznego i bezawaryjnego samochodu. Gratuluje kreatywności:)

Panie As ja pamiętam Kossa choć dużo racji ma Pan że aktualni,potencjalni klienci nawet nie wiedzą co to takiego.
Ale też trzeba przyznać że byli magazynierzy,handlowcy,dyrektorzy i wielu innych dzięki przezesowi mimo że mu szajba biła załapali się do wentylacji i to na Kossie się człowiek uczył np.co to produkcja fleksa.
Kiedyś taki rekupretory.pl nawet by nie kwikneły bo Wally by na nich usiadł i tyłkiem zgniótł.
Nie podoba mi się że teraz gdy jest słaby jak kot wielu jeździ po nim jak na łysej kobyle a kiedyś całowali go w dupę.
A szczerze mówiąc dla mnie rekuperatory.pl jest to firma niszowa i akurat ja absolutnie jej nie obserwuje.
Zycząc jej wszystkiego najlepszego uważam że jeżeli ma się za firmę silną i rozwojową nie ma co działać w taki frajerski sposób.
Pewnych rzeczy SILNYM nie wypada robić bo tylko słabi są do tego zmuszeni.
Trzeba dorosnąć do firmy.
Uważam że tu Wally ma rację.

Szanowny Klimaro, już powiedziałem co myślę. Forum internetowe z definicji zakłada mozliwość wypowiedzi bez podawania pełnych danych osobowych. Więc nie wiem do czego dążysz! nie wiem też czego oczekujesz i jakiej nagrody spodziewasz się za nie ukrywanie się?!:)

Nie oczekuje żadnej nagrody, poza tym dostałem wiadomość od Was na e-mail. Zastanawiam się tylko czy to jest oficjalne stanowisko firmy rekuperatory.pl na całą tą sytuację. Jeżeli tak to jestem pod wrażeniem...

http://www.kaldo.pl/catalog?cat=27
Ekozefir

Właśnie przeglądam stronę rzeczonej firmy "www.rekuperatory.pl" i oczom nie wierzę. Albo ktoś nie umie liczyć, albo ktoś oszukuje klientów.
Na stronie o GWC antybakteryjnym pokazane piękne zdjęcia realizacji i opis. Nie wiem w jaki sposób ale przy 40 mb rury (obojętnie jak ułożonej, byle w jednym ciągu), to zachowując spadek 2% otrzymujemu głębokość wykopu od 1,30 m do 2,1 m, a nie jak piszą szanowni panowie od 1,30 do 1,80, no chyba, że o czymś nie wiem albo zmieniły się zasadu obliczania procentów (fakt w szkole chyba w 5 klasie podstawówki wpajano mi tą wiedzę a trochę lat minęło)

A, NOWOŚĆ!!! u nich "wymienniki entalpiczne"
To jakie są te "stare"?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.