273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

wentylacja okien

Agnieszko.
Ze zdumieniem przeczytałem w twoim poście, że posiadam stronę internetową. Czy możesz podać mi jej adres, bo bardzo chciałbym zobaczyć co tam jest.
PZDR
KOROL

Nie ma sensu Korolu przejmować się odrzuconą Agnieszką. Nie widzisz, że nie rozróżnia maila od adresu strony.

Piękna akcja poruczniku Korol, jeszcze tego samego dnia zdjęliście swoją stronę www, ale to i tak wam nic nie pomoże, jesteście spaleni. Dam wam dobrą radę Korol, nie ufajcie Archiemu, jest zdradziecki, bo to on wam wkleja stronę www, chce was skompromitować.
A tak na poważnie, to myślę, że na tym forum są inteligentniejsi od was i rozumieją tekst pisany.

Pewnie, że są inteligentniejsi, ale Ty z pewnością do nich nie należysz! Jesteś zbyt zburaczała, aby to zrozumieć. Naucz się pisać z szacunkiem (czytaj: wielką literą). Najlepiej, jak założysz sobie swoje forum dla inteligentnych inaczej i poklikaj sobie z Olą. Macie taką samą wiedzę, którą błyszczycie.

Nie jestem pewien, ale sądząc po wypowiedziach przy innych tematach Agnieszka zmieniła "Nick" na "aga". czyzby się uż bała swoich poprzednich wypowiedzi, czy też pojawiła się następna "mundra"?

Ależ Korolu, ona ma dwie osobowości i podpisuje się w zależności od tego, którą jej zefirek przyniesie:)

Ależ Korolu, jaki ty jesteś spostrzegawczy. Jaki z was duecik. Papużki nierozłączki.
Przestań się reklamować i wstydu nie przynoś, łącznie z tą drugą papużką od nawiewników.

Zrób Ago coś dla ludzkości i puknij się w makówkę.

Archie ty masz problemy, ty musisz iść do lekarza, może jeszcze nie jest za póżno a najlepiej w duecie razem z Korolkiem a jak was niestać na specjaliste to piszcie do siebie, może coś w dzieciństwie się wydarzyło, może was w pracy nie lubią.

Aga, dla czego nie czytasz uważnie.
Przecież dla takich uwag z twojej strony stworzyłem specjalnie temat dla ciebie, a ty nic.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.