273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Wentylacja dach/poddasze - doradźcie.

Witam, jak sami widzicie minęło już trochę czasu od mojego pytania. Dziękuję za porady, postanowiłem zamontować kominki wywiewne przy samej kalenicy dachu (ocieplone) i na chwilę obecną, stając przy takim kominku mam wrażenie, że będzie spełniał swoje zadanie. Jak podłącze rury do pomieszczeń dam znać, czy hula tak jak powinno.
Pozdrawiam
Paweł

No widzisz Brzęcz on już nie myśli proekologicznie!
Ja czekam na wizytę Kominiarza z KKP, z którym rozważymy sprawę kierunku grawitacji! Dla Pana posyłam Emaila z materiałami. Pewno nie skorzysta Pan z zaproszenia. Ale?

[quote:S MARC
Odkąd nasi zaczeli wyjeżdzać do Afryki, to "wiedza" o wentylacji już nie ma uprzedzeń rasowych.
[/quote]
Jeśli chodzi o wentylację w pomieszczeniach mieszkalnych w Afryce to kolega chyba trochę przesadził.
Afryka to duży kraj i nie wiadomo o jaki koledze tutaj akurat chodzi. Natomiast jeśli chodzi o wentylację to najefektywniejszą Afrykanie mają w swoich slumsach zbudowanych z kartonów i blach falistych. Tam jest grawitacja perfekcyjna .Tam nie trzeba wielkich rur fi160 ...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.