265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

Termiko kocioł kotły piec piece

witam.kto z Państwa ma kocioł termiko,firmy z Jarocina??ich strona to www.termiko.eu

bardzo dobre kotły.solidne.ja mam i polecam model ASTRO

WIDZIAŁEM TE KOTŁY U NICH W FIRMIE.FIRMA BARDZO DUŻA,MAJA NOWOCZESNE MASZYNY A KOCIOŁ FAJNY I SOLIDNY.ZAMÓWIŁEM I OCZEKUJE NA DOSTAWĘ.POZDROWIENIA Z POZNANIA.

Mam ten kocioł od 5 lat.funkcjonuje bezawaryjnie wiec szczerze polecam.spala około 26kg/dobę.

a który model mi polecisz???ogladałem ich produkty w ich firmowym sklepie i faktycznie warte są tych pieniędzy

godny polecenia.dobra firma i mila obsługa.

dobre piece.Ja POLECAM

poproszę o jakiś kontakt do nich...

błagam o kontakt 512334289

Bardzo proszę o kontakt Romka, który ma ten piec już długo, nie potrafię dobrze ustawić pieca, żeby tak mało palił jak jego ja oddzwonię mój tel.512334289

Mam piec model Astro 19 kw sterownik RL-2006L2 , pracuje bez termostatu pokojowego. Uważam, że pali za dużo, a węgiel drogi Pieklorz się szlakuje i spieka.Czy ktoś mógłby mi podać swoje ustawienia. Moje to temp.zadana 52 st. dawka 25% czas podaw.60s wentyl.min 8% max30% histereza pracy 2 st. Wspłczynnik mod.wyłączyłam, ponieważ nie dobijał do temp.zadanej.Czyli temp.spada do 50 st. i pracuje do 52 st.Czas pracy 5 min czas podtrzym.15 min i tak wkółko.

ja ten kocioł ustawiałem całe dwa dni siedząc przy piwku.to na każdy dom jest inaczej zrobić takie ustawienia.zależy też wiele od opału. skontaktuj się z serwisem Termiko to może coś pomogą.ale na odległość tak -to ciężko

Byłem u nich w firmie kilka dni temu.Zamówiłem kocioł Astro. Firma bardzo duża,potężna hala i ten porządek aż byłem pod wrażeniem.Miła i konkretna obsługa.zwiedziłem cały Pleszew ale nie było tam drugiej takiej firmy jak Termiko wiec polecam wszystkim z czystym sumieniem.Mam nadzieje że kocioł też mi sie sprawdzi...pozdrawiam wszystkich

bardzo dobre kotły.Mieszkam w Jarocinie wiec wiem:)polowa miasta ma te kotły.

Proszę Państwa o poradę jaki model wybrać kotła.Który z modeli państwo użytkujecie z firmy Termiko.Co możecie mi polecić

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.