273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Rekuperatory Tywent

Jeśli sie skaleczyłeś to możesz dochodzić swoich praw :) i żądać odszkodowania ... poproś o merca :)))
a tak na poważnie to ciekawe czy D ma OC produktu ... jak się im sfajczy centrala na szpitalu .....

interesuja Cie krzyzowe czy obrotowe ??? Nie bede polecal jakis konkretow bo kazdy system ma jakis wady ale zobacz Systemair,Prowent, i system willa wentylacja Lindab. Ja u siebie mam dwa systemy Lindab.

Dzięki Tino .
Doccers powiem krótko bardzo nie estetyczne wykonanie co uniemożliwiło Zeby u klienta takie paskudztwo montować.
Pozdrawiam

sory Tino który był by lepszy do domku krzyżowy czy obrotowy
nie bardzo oriętuję się dopiero zaczynam sie bawić rekuperacją

a i jest jeszcze fajna centralka 2VV AVENTIS calkiem niezle urzadzenie. Podaj maila to porozmawiamy poza forum

Obrotowe nie nadają się do domu! Co zrobisz z wilgocią ? A zapachy z kibla i kuchni w sypialni??

Witam
Tino dzięki Mój adres: fuhtomag@wp.pl / gg 8796476

tino co z tobą nie dajesz znaku życia

Ale je jeszcze daje, choć z grypą było cięąko....

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.